عماد استکی مدیر اصفهان : تامین امنیت اجتماعی و توزیع متوازن عدالت و آسایش دغدغه صندوق است

عماد استکی مدیر اصفهان : تامین امنیت اجتماعی و توزیع متوازن عدالت و آسایش دغدغه صندوق است

عماد استکی گفت: تامین امنیت اجتماعی و برخورداری کشاورزان، روستائیان و عشایر از عدالت اجتماعی دغدغه صندوق است که کارگزاران نقش خطیری در تحقق آن بر عهده دارند.


به گزارش روابط عمومی ، عماد استکی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان در چهارمین جلسه هم‌اندیشی کارگزاران استان اصفهان،‌ ضمن تاکید به نقش مهم کارگزاران سراسر استان برای تحقق هدف اصلی صندوق که تامین امنیت و عدالت اجتماعی در جمعیت مشمول است، گفت: لازمه تحقق این هدف،  عضویت کشاورزان، روستائیان و عشایر در صندوق و سرمایه‌گذاری برای  آینده خود است.

استکی افزود: اطلاع‌رسانی و اعتمادسازی در جامعه هدف باید مورد توجه قرار گیرد و بدین منظور، کارگزاران می­بایست ابتدا با ماهیت اصلی صندوق، مبانی قانونی تشکیل صندوق و اسناد بالا دستی مربوط به آن آشنا بوده و تسلط یابند تا بتوانند اهداف و چشم‌انداز صندوق را تبیین کنند.

مدیر صندوق، نظر کارگزاران را به موضوع سهمیه تکلیفی جذب و تمدید بیمه‌شده در سال 97 جلب کرد و از آن‌ها خواست برنامه­ های مدون خود را برای تحقق سهمیه تکلیفی ارائه نمایند.

در این برنامه که در محل سالن اجتماعات شهید بهشتی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار می‌شد، مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مهمان ویژه، ضمن توضیحات مبسوط در خصوص چهار طرح اشتغالی گفت: این طرح شامل طرح اشتغال فراگیر، طرح اشتغال پایدار روستائی و عشایری، طرح کارورزی و طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی(استاد شاگردی) است.

وی در ادامه از کارگزاران خواست در خصوص اطلاع‌رسانی طرح ­های اشتغال در محدوده عمل خود اهتمام ورزند و به عنوان عامل ثبت‌نام و تسهیل‌گر برای ثبت‌نام طرح­های اشتغال در سامانه کارورزی و ثبت‌نام مشاغلخانگی در سایت وزارتخانه فعالیت نمایند.

بنا به این گزارش، مباحث کارشناسی و پرسش و پاسخ در خصوص فرآیندها، دستورالعمل‌ها و … توسط کارشناسان دفتر استان و مشارکت کارگزاران، جزء برنامه‌های پایان‌بخش این جلسه بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,280
  • 3,867,993
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©