اهداء احکام مستمری در نماز جمعه روستای پایگلان به مناسبت هفته دولت

اهداء احکام مستمری در نماز جمعه روستای پایگلان به مناسبت هفته دولت

احمدپور گفت عضویت در صندوق را برای ساکنین روستاهای استان ضرورتی انکار ناپذیر است که ضمن تامین آتیه خانوارهای روستایی از تجمیع کهنسالی با فقر جلوگیری میکند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، روز جمعه مورخ 1 شهریور ماه 1397 و همزمان با شروع هفته دولت ، احمدپور  ، مدیر صندوق استان کردستان ضمن حضور و  سخنرانی در نماز جمعه روستای پایگلان به تشریح دستاوردهای صندوق در دولت تدبیر و امید پرداخت .

وی با برشمردن خدمات صورت گرفته صندوق از توجه ویژه مدیرعامل صندوق به مناطق کمتر توسعه یافته به عنوان فرصتی برای افزایش چتر بیمه ای در روستاها نام برد و اظهار داشت رویکرد کنونی صندوق به گونه ای است که اولویت آن پوشش بیمه در مناطق روستایی محروم و مرزی است و این یکی از نشانه های توجه دولت به روستائیان و کشاورزان است. 

احمدپور با تاکید بر لزوم همکاری گروه های مرجع از جمله امامان جمعه و جماعت، دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی روستا و … در ترویج خدمات صندوق، عضویت در صندوق را برای ساکنین روستاهای استان ضرورتی انکار ناپذیر عنوان نمود که ضمن تامین آتیه خانوارهای روستایی از تجمیع کهنسالی با فقر جلوگیری میکند.

شایان ذکر است در پایان سخنرانی ایشان تعدادی از احکام برقراری مستمری ازکارفتادگی و بازماندگان دهستان پایگلان به مشمولین اهدا گردید.

 روستای پایگلان مرکز دهستان پایگلان و از توابع بخش مرکزی شهرستان سروآباد دارای 475 خانوار و جمعیتی بالغ بر 1400 نفر است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©