برگزاری ستاد راهبردی صندوق در شهرستان نهاوند

برگزاری ستاد راهبردی صندوق در شهرستان نهاوند

ناصری فرماندار شهرستان نهاوند گفت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان وعشایر موجب بقاء این قشر زحمت کش در روستا می شود .


ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر شهرستان نهاوند در محل فرمانداری شهرستان با حضور فرماندار، بخشداران ، مسئولین ادارات و کارگزاران صندوق برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی ، مهدی سماواتی مدیر صندوق استان ، در این جلسه گزارش کاملی از وضعیت آماری شهرستان نهاوند و اقدامات صورت گرفته ارائه و بیان کرد.

وی گفت : این شهرستان از بافت کشاورزی خوبی برخوردار است و برای حفظ و رونق صنعت کشاورزی و امید بخشی به این قشر زحمت کش ،کارگزاران صندوق باید طرح ده گردشی را در تمامی روستاهای تحت پوشش در اولویت قرار بدهند تا تمامی روستائیان از مزایای این صندوق مطلع شوند. 

سماواتی اظهار داشت دهیاران و شوراها می توانند با زمینه سازی حضور کارگزاران صندوق در روستاها موجب رشد بیمه شوند هر جا که این عزیزان کنار کارگزاران بودند افزایش جذب و تمدید بیمه صورت پذیرفته است.

ناصری فرماندار شهرستان نهاوند در این جلسه اظهار داشت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان وعشایر موجب بقاء این قشر زحمت کش در روستا می شود .

وی عنوان کرد باید تمامی دستگاهای اجرایی در حوزه روستا با یکدیگر همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوانیم جمعیت بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم و یکی از ویژگی های این صندوق پرداخت دو برابری حق بیمه توسط دولت است که به روستائیان کمک می کند راحت تر بیمه شوند .

در پایان این جلسه کارگزاران صندوق شهرستان نهاوند گزارش کاملی از وضعیت بخش های مورد فعایت ارئه دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,851
  • 4,129,115
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©