ضریب پشتیبانی بیمه‌ای، شاخص ارزیابی عملکرد کارگزاری‌های آذربایجان‌شرقی

ضریب پشتیبانی بیمه‌ای، شاخص ارزیابی عملکرد کارگزاری‌های آذربایجان‌شرقی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان‌شرقی گقت: نیل به ضریب پشتیبانی مطلوب و مطمئن بیمه‌ای برای پایداری صندوق را از اهداف کلان مدیریت استان برشمرد و شاخصی مهم در ارزیابی عملکرد هرکدام از کارگزاران و اتخاذ تصمیم در ادامه همکاری با آنها دانست


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، محمد نظری در سومین نشست سراسری کارگزاران استان با تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آذربایجان‌شرقی جایگاهی بس بزرگ در ارائه خدمات در زمینه بیمه اجتماعی اقشار مولد کشاورز و عشایر دارند.

وی با تأکید بر لزوم کنترل منابع و مصارف صندوق در رده‌های مختلف، نیل به ضریب پشتیبانی مطلوب و مطمئن بیمه‌ای برای پایداری صندوق را از اهداف کلان مدیریت استان برشمرد و شاخصی مهم در ارزیابی عملکرد هرکدام از کارگزاران و اتخاذ تصمیم در ادامه همکاری با آنها دانست و از بررسی ضریب پشتیبانی برای هر کدام از کارگزاران طی نشست‌های آتی ماهیانه خبر داد.

در ادامه این نشست، ضمن استماع گزارش، پیشنهاد و ابتکارات دو نفر از کارگزاران شهرستان‌های مراغه و هریس، مهارت‌های ارتباط و تکریم مراجعین توسط حجت‌الاسلام محمودی مورد بحث قرار گرفت.

همچنین آموزش‌های لازم در حوزه‌های مختلف نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی، تعهدات قانونی، بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت و حوزه پشتیبانی و منابع و بخشنامه‌های واصله جدید هرکدام از حوزه‌های مذکور و تدابیر مدنظر مدیریت ارشد صندوق توسط کارشناسان استان تشریح و به کلیه کارگزاران ابلاغ گردید.

شایان ذکر است، در سومین نشست سراسری کارگزاران استان در محل تالار تلاش مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران تبریز ترتیب یافته بود، مدیران 92 کارگزاری صندوق به همراهان کارشناسان مربوطه حضور داشتند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 548
  • 3,871,849
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©