فرماندار تفت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از خدمات ارزنده دولت است .

فرماندار تفت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از خدمات ارزنده دولت است .

محامدی : یک‌سوم روستاهای استان یزد در شهرستان تفت قراردارند و خدمات دولت برای روستائیان گسترده است و باید مسئولین تلاش خود را در راستای ارائه خدمات به روستائیان به کار گیرند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ، "محمد محامدی" فرماندار تفت ضمن حضور در نشست هم اندیشی کارگزاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، بیمه روستائیان را یکی از دستاوردهای دولت برشمرد و گفت: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از خدمات ارزنده دولت و بخشی از سیاست‌های عمومی دولت تدبیر و امید است.

وی در ادامه افزود: تشکیل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کار بسیار ارزشمند جمهوری اسلامی بود که امید و آرامش را در بین روستائیان زنده کرد.

فرماندار شهرستان تفت اظهار داشت: اطلاع‌رسانی کامل و دقیق به اهالی روستاها توسط مسئولین و برگزاری جلسات توجیهی توسط دهیاران و با حضور نمایندگان بیمه در این زمینه ضروری به نظر می‌رسد.

محامدی بیان داشت: یک‌سوم روستاهای استان یزد در شهرستان تفت قراردارند و خدمات دولت برای روستائیان گسترده است و باید مسئولین تلاش خود را در راستای ارائه خدمات به روستائیان به کار گیرند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,260
  • 3,867,973
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©