برگزاری سومین کارگاه آموزشی کارگزاران استان کرمان

برگزاری سومین کارگاه آموزشی کارگزاران استان کرمان

میرجعفری به تشریح کامل دستورالعمل نحوه محاسبه و ایجاد شناسه خلأهای بیمه ای و نحوه پرداخت حق الزحمه تشویقی کارگزاران پرداخت.


سومین کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان کرمان در محل سالن ایثار اداره کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان برگزار گردید.

میرجعفری، مدیر صندوق استان ضمن خیرمقدم، از حضور کارگزاران درسومین کارگاه آموزشی تقدیرو تشکر کرد و برگزاری این جلسات را یکی از راه های توسعه بیمه ای و پل ارتباطی کارگزاران با مدیریت استان و رفع ابهامات و سوالات کارگزاران در مناطق دانست.

درادامه میرجعفری به تشریح کامل دستورالعمل نحوه محاسبه و ایجاد شناسه خلأهای بیمه ای و نحوه پرداخت حق الزحمه تشویقی کارگزاران پرداخت.

در پایان جلسه کارشناسان استان به آموزش کامل بخشنامه انتقال سوابق بیمه ای پرداختند. و درنهایت به ابهامات و سوالات کارگزاران پاسخ داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 559
  • 3,871,860
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©