تشکیل جلسه مشترک صندوق استان قم با اداره کل صنعت و معدن

تشکیل جلسه مشترک صندوق استان قم با اداره کل صنعت و معدن

نشست مشترک صندوق استان قم با اداره کل صنعت و معدن در جهت ایجاد بستر همکاری بیشتر بین دو سازمان


نشست کارشناسی بیمه گذاران قالی باف در محل ساختمان صنعت و معدن شهرستان قم با حضور رئیس واحد فرش صنعت و معدن استان قم،فعالان عرصه تولید فرش دستباف ،اعضای اتحادیه فرش استان ومعاونت اداره کل تامین اجتماعی و کارشناس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان وعشایر استان قم برگزار شد.

در این نشست رئیس واحد فرش صنعت ومعدن ضمن توضیح در مورد تفاهم نامه فی مابین صندوق و مرکزملی فرش ایران خواستار همکاری تعاونی های فرش دست باف و تعامل تامین اجتماعی با صندوق بیمه کشاورزان و روستائیان شد .کارشناس صندوق استان بعد از توضیح اجمالی در مورد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر،نحوه روند کار جهت تسهیل در خدمت رسانی به این قشر از جامعه را توضیح داد.

عبادی نیا از تامین اجتماعی و تعاونی های تولید خواست با ارائه بانک اطلاعاتی قالی بافان مشمول این طرح همکاری لازم را با این صندوق به عمل آورند . معاونت اداره کل تامین اجتماعی نیز قول مساعدت وهماهنگی مراکز خود جهت ارجاع قالی بافان مشمول این طرح را دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©