نشست شهریور ماه منطقه ای کارگزاران خراسان رضوی در شهرستان مه ولات برگزار شد

نشست شهریور ماه منطقه ای کارگزاران خراسان رضوی در شهرستان مه ولات برگزار شد

اهمیت تشریح خدمات دولت در بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و تاکید بر فعالیت کارگزاران در جهت گسترش چتر پوششی بیمه


نشست  شهریور ماه منطقه ای کارگزاران خراسان رضوی در شهرستان مه ولات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، محمود کاظمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان رضوی با بیان گزارش وضعیت بیمه ای استان با تاکید بر نقش کارگزاران در افزایش معرفی خدمات بیمه ای به جامعه هدف، مقصود از برگزاری نشست های کارگزاران را هم افزایی، هم اندیشی و استفاده از تجربیات همه دست اندرکاران برشمرد.

وی با اشاره به اهمیت موضوع عدالت اجتماعی، تجلی آن در آیات کلام ا… مجید و احادیث ائمه معصومین به آیه ۱۸ سوره آل عمران اشاره نمود و نقش موثر صندوق بیمه اجتماعی را در تحقق این مهم در جامعه هدف را مورد تاکید قرار داد.
مدیراستان با تبریک عید سعید غدیر خم افزود: باید با تاسی از حضرت علی علیه السلام در راه خدمت به جامعه تلاشگر کشاورز، روستایی و عشایری گام برداریم و مباحث مرتبط با بیمه از اولویت های بالای خدمت رسانی به مشمولان می باشد که در این نوع کمک، شان و کرامت انسانی نیز حفظ می گردد.

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان مه ولات در خصوص اهمیت موضوع بیمه اجتماعی و نقش آن در کاهش فشار های اقتصادی بر مردم در شرایط کنونی مطالبی را ایراد نمود و از همکاری همه جانبه در جهت گسترش پوشش بیمه ای شهرستان خبر داد در ادامه جلسه کارگزاران و کارشناسان استان به ارائه نظرات و گزارش اقدامات و برنامه ها پرداختند و در انتها احکام مستمری سه نفر از بیمه شدگان توسط فرماندار و بخشداران و دیگر مسئولان شهرستان به ایشان تقدیم گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©