افتتاح دفتر کارگزاری 61179 استان خراسان رضوی

افتتاح دفتر کارگزاری 61179 استان خراسان رضوی

همزمان با آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دولت شهیدان رجائی و باهنر ،دفترموسسه کارگزاری 61179 برغمد دهستان براکوه و دفتر مخابرات روستای میان آباد و ساختمان دهیاری روستای برغمددر ...


همزمان با آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دولت شهیدان رجائی و باهنر ،دفترموسسه کارگزاری 61179 برغمد دهستان براکوه و دفتر مخابرات روستای میان آباد و ساختمان دهیاری روستای برغمددر شهرستان جوین افتتاح و کلنگ زنی شد.

دفترکارگزاری 61179 دهستان براکوه به همت دفتر استان خراسان رضوی که طی طرح تطبیق کارگزاریها ایجاد شده بود با حضور فرماندار و مسئولین اجرایی شهرستان جوین افتتاح شد طی این مراسم افتتاحیه که همزمان با شروع هفته دولت برگزار شد جمشیدی فرماندار شهرستان جوین ضمن با اهمیت شمردن هفته دولت بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را یکی از مهمترین خدمات دولت و نظام طی سالهای اخیر برشمرد و افزود دولت تلاش دارد با حفظ کرامت انسانی روستاییان و عشایر گام اساسی در جهت تامین آتیه آنان بردارد تا در سالخوردگی و پیری بتوانند از مستمری های صندوق بهره مند گردند.

وی تاکید کرد اطلاع رسانی وظیفه تمام دستگاه های اجرایی شهرستان است و هیچ دستگاهی مثتسنی نیست همه باید تلاش کنند تا روستاییان و عشایر نتیجه زحمات بی دریغی که درجهت تولید وتامین منابع غذایی متحمل شده اند احساس کنند.

کاظمی مدیر استان ضمن تبریک هفته دولت افزود روستائیان و عشایربا پرداخت حق بیمه سالیانه میتوانند از مزایایی مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی و مستمری بازماندگان بهره مند گردند وی افتتاح دفترکارگزاری جدید را منشأ خیر و برکت برای اهالی دهستان پیراکوه خواند وخواستار تلاش هرچه بیشتر کارگزاری 61179 شد تا افراد بیشتری از خدمات صندوق مطلع گردند و در آینده نزدیک شاهد پوشش بیمه ای حداکثری در دهستان پیراکوه شهرستان جوین باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,284
  • 3,874,585
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©