ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در شهرستان همدان برگزار شد.         

ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در شهرستان همدان برگزار شد.         

سماواتی گفت دهیاران و شوراها می توانند با زمینه سازی حضور کارگزاران صندوق در روستا موجب رشد بیمه در روستاها شوند هر جا که این عزیزان کنار کارگزاران بودند افزایش جذب و تمدید بیمه بیشتر صورت پذیرفته است.


ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در محل فرمانداری شهرستان همدان با حضور فرماندار، بخشداران ، مسئولین ادارات و کارگزاران صندوق برگزار شد.         

به گزارش روابط عمومی ، مهدی سماواتی مدیر صندوق استان ، گزارش کاملی از وضعیت آماری شهرستان همدان و اقدامات صورت گرفته بیان کرد.

وی ادامه داد :در بخش مرکزی همدان کارگزاران خوبی وجود دارد و اگر این بخش جذب بهتری نسبت به سایر بخش های استان داشته به این دلیل است که کارگزاران میزخدمت را به روستاهای سطح حوزه فعالیت برده و با مردم روستا به صورت چهره به چهره ارائه خدمات میکنند.

سماواتی اظهار داشت دهیاران و شوراها می توانند با زمینه سازی حضور کارگزاران صندوق در روستا موجب رشد بیمه در روستاها شوند هر جا که این عزیزان کنار کارگزاران بودند افزایش جذب و تمدید بیمه بیشتر صورت پذیرفته است.

تعالی فرماندار شهرستان همدان در این جلسه اظهار داشت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر موجب حفظ کرامت روستایی در زمان پیری خواهد شد و بایستی بخش قهاوند که منطقه محروم است بصورت ویژه دیده شود تا مردم آن مناطق از مزایای صندوق بیمه روستائیان کاملا آگاه و بهره مند شوند.

وی گفت: تمامی دستگاه های اجرایی درحوزه روستا باید همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوانیم جمعیت  بیشتری از این قشر زحمت کش را تحت پوشش قرار دهیم.

در پایان این جلسه کارگزاران صندوق شهرستان همدان گزارش کاملی از وضعیت بخش های مورد فعالیت ارائه دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 622
  • 3,888,877
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©