سومین همایش سراسری کارگزاران استان کهکیلویه و بویراحمد برگزار شد.

سومین همایش سراسری کارگزاران استان کهکیلویه و بویراحمد برگزار شد.

کریمی گفت: شوراهای اسلامی انسانهای بی مزد و منتی هستند که با همکاری دهیاران با تحت پوشش قرار دادن جامه هدف در پرتو بیمه روستائی کمک شایانی به آینده ، قشر کم درآمد و بی بضاعت جامعه بکنند .


سومین همایش سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کهکیلویه و بویراحمد به میزبانی بخش کبگیان در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر چیتاب برگزار شد.
مهران گودرزیان بخشدار کبگیان باتشکر از حضور حاظرین و میهمانان در این برنامه گفت: عزیزان شورای اداری در راس آن دهیاران خدوم و زحمتکش بخش طلایه داران توسعه بیمه روستایی باشند که این آینده از کار افتادگی محرومان را تضمین می کند.

گودرزیان با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در بخش گفت: کبگیان از بخشهای چهارگانه شهرستان بویراحمد است که با دارا بودن ۸۲روستا، ۱۴دهیاری،۲۴ شورای اسلامی و دو پاسگاه انتظامی،با توجه به موقعیت استراتژیکی که دارد پتانسیل تبدیل شدن به قطب کشاورزی و توسعه اقتصادی را دارا می باشد.

کریمی مدیرصندوق استان با اشاره به اهمیت بیمه روستائی در سرنوشت آینده افراد بی بضاعت گفت: طبق اصل۱۲ قانون اساسی مردم ایران از هرقوم و قبیله ای که باشند از حقوق و مزایای مساوی برخوردارند و رنگ و مذهب و قبیله در کشور نشان از برتری کسی بردیگری نیست وطبق ماده ۲۰ این قانون همه مردم اعم از زن ومرد از حقوق فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بارعایت موازین شرعی برخوردارند.
وی افزود: با امتناع یا ترس از پرداخت سالیانه۲۶۰هزارتومان آینده خود را متزلزل کرده و علی رغم توصیه های مکرر امام جمعه دانا و دلسوز این دیار هنوز در فرهنگ این مرز و بوم بیمه روستائی جا نیوفتاده است.
مدیر استان با اشاره به همکاری دهیاران و شورای اسلامی روستاها با مردم گفت: شوراهای اسلامی انسانهای بی مزد و منتی هستند که با رای مردم طلایه داران امین ملت در دفاع از حقوق قانونی آنانند و انشالله با همکاری دهیاران عزیز با تحت پوشش قرار دادن جامه هدف در پرتو بیمه روستائی کمک شایانی به آینده از کارافتادگی، قشر کم درآمد و بی بضاعت جامعه بکنند که ثواب خدمت به خلق برابر با رضایت خداوند در دنیا وآخرت است و این نعمتی گرانبهاست.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی وحدانی فر امام جمعه کبگیان که سخنران ویژه این همایش بود باتبریک هفته دولت و تقارن آن با عید غدیر گفت: الگو برداری کارگزاران در حیطه خدمت به مردم از حکام زمان خلافت حضرت علی علیه السلام در سایه اجراء درمیدان عمل جامعه را به سمت سوی موفقیت و غلبه برمشکلات اقتصادی سوق خواهد داد.

وی افزود: چرا ما باید با فقر فکری خود در سایه عدم نهادینه کردن فرهنگ بیمه روستائی به جامعه آکنده از فقر مادی برسیم؟
علی وحدانی فر تصریح کرد: نبود فرهنگ بیمه ای در جامعه و ترس از پرداخت حق بیمه سالیانه فرصت سوزی ناشیانه ایست که قشر بیمه نشده جامعه با پشت پا زدن به آن آینده خود را، نابود می کنند.
امام جمعه کبگیان افزود: افراد همیشه یا در گذشته زندگی می کنند یا با تصورات خام به آینده پوشالی حال خود را رها کرده و با فرصت سوزی در حال وقت کشی هستند .
امام جمعه کبگیان افزود : بنده با بیمه کردن خانم خودم بدون ممانعت شرعی پوشش جمعیتی به دهیاران عزیز که خود در ماه ۱۵ روز حق بیمه دارند توصیه می کنم تا با عضویت در بیمه روستائی آینده خود و خانواده شان را تامین نموده و سایر مردم وشوراها را دراین میدان مهم ترغیب کنند.
درپایان بااهداء لوح تقدیر به خانواده مستمری بگیر به رسم یادبود از طرف مدیریت بیمه روستائی وعشایری استان تقدیر و تشکر بعمل آمد

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,472
  • 3,901,153
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©