حاجی علی بیگی تاسیس صندوق برگ زرینی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است.

حاجی علی بیگی تاسیس صندوق برگ زرینی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار خنداب با دستور به معاون خود تاکید کرد تمامی دهیاران و دستگاههای اجرایی شهرستان می بایست در جهت رشد و توسعه بیمه روستاییان و عشایر اقدام نموده و گزارش عملکرد را به فرمانداری ارائه نمایند.


محمدصادق زهدی سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان مرکزی به مناسبت هفته دولت با حضور در فرمانداری با عبدالرضا حاجی علی بیگی فرماندار شهرستان خنداب دیدار و خواستار حمایت همه جانبه فرماندار جهت توسعه پیش از پیش بیمه روستائیان و عشایر در شهرستان شد. 

عبدالرضا حاجی علی بیگی فرماندار شهرستان خنداب در این دیدار عنوان کرد تاسیس صندوق بیمه روستائیان و عشایر برگ زرینی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است لذا رشد و توسعه صندوق از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که مخاطبین صندوق از اقشار مولد و زحمت کش جامعه هستند که می باید از خدمات نظام استفاده بیشتری داشته باشند .

وی با دستور به معاون خود تاکید کرد تمامی دهیاران و دستگاههای اجرایی در جهت رشد و توسعه بیمه روستاییان و عشایر می بایست اقدام نموده و گزارش آنرا به فرمانداری ارائه نمایند ضمنا فرماندار از فعالیتها واقدامات دفاتر کارگزاری صندوق در شهرستان تقدیر بعمل آورد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©