مدیر استان کرمان در جهت بسط بیمه روستائیان و عشایر کار بسیار سختی را پیش رو داریم

مدیر استان کرمان در جهت بسط بیمه روستائیان و عشایر کار بسیار سختی را پیش رو داریم

میرجعفری گفت : برای اشاعه فرهنگ بیمه اجتماعی و تحقق شعار" هر خانواده روستایی یک بیمه شده "برای روستائیان و عشایر نیاز به اطلاع رسانی گسترده و همت مضاعف و به کارگیری تمامی ظرفیت های موجود در حوزه جغرافیایی استان همچون اصحاب رسانه راداریم .


نشست مطبوعاتی مدیران دستگاه های اجرایی تابعه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در هفته دولت برگزار شد

 میرجعفری مدیر استان کرمان در این نشست مطبوعاتی عنوان کرد: به دلایل متعدد سال های گذشته به بحث بیمه اجتماعی روستائیان وعشایر بی توجهی شده است . روستائیان و عشایر قشر مولد و تولید کننده و کم توقع جامعه هستند که کارفرما ندارند و در این صندوق ،دولت  به عنوان کارفرما دو سوم حق بیمه سالیانه یعنی از مجموع 15 درصد ۱۰ درصدآن را دولت  و ۵ درصد آن را بیمه شده می پردازد.

وی ادامه داد : امورات بیمه ای در پهنه استان به صورت برون سپاری و از طریق کارگزاری های مستقر در مراکز دهستان ها و بخش ها (۱۱۱ کارگزاری فعال در سطح روستاها)در حال انجام می باشد . ایشان افزودند در استان مجموعاً ۱۱ هزار روستا که  ۵۱۰۰ روستای  بالای ۲۰ خانوار جمعیت داریم .

میرجعفری با بیان اینکه در جهت بسط بیمه روستائیان و عشایر کار بسیار سختی را پیش رو داریم گفت : برای اشاعه فرهنگ بیمه اجتماعی و تحقق شعار" هر خانواده روستایی یک بیمه شده "برای روستائیان و عشایر نیاز به اطلاع رسانی گسترده و همت مضاعف و به کارگیری تمامی ظرفیت های موجود در حوزه جغرافیایی استان همچون اصحاب رسانه راداریم .

در پایان ایشان به آمار75هزارنفر بیمه شده اصلی و تعداد 5100 خانوار مستمری بگیر در سطح استان اشاره نمودند.  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,882
  • 4,129,146
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©