پنجمین همایش کارگزاران استان قزوین برگزار شد

پنجمین همایش کارگزاران استان قزوین برگزار شد

رضایی: برون سپاری امور در صندوق ،نمونه موفق طرح های دولت بوده است.


همایش کارگزاران صندوق استان با حضور دکتر بابایی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین و مهندس رجبلو مدیر صندوق بازنشستگی استان در محل سالن همایش های خانه امید برگزار گردید.

در این جلسه بابایی به موضوع تخصصی اخلاق حرفه ای و باور اخلاقی پرداخت و اجرای موفق هر طرح را منوط به باور ذهنی و اخلاقی مجریان طرح دانست.وی افزود نتایج تحقیقات در خصوص باور اخلاقی در اروپا نشان از افزایش باور اخلاقی داشته و این مطلب باعث رشد آمار اخلاق حرفه ای در اروپا شده است

ایشان اضافه کرد در حال حاضر دولت به شما کارگزاران اعتماد کرده و امور اجرایی را به شما واگذار کرده است لذا کارگزاران نیز می بایست با عملکرد مثبت، پاسخ این اعتماد را بدهند.

مدیر صندوق استان قزوین نیز با موفق دانستن طرح برون سپاری در صندوق به عنوان یک نمونه بارز و پررنگ در میان سایر طرح های دولتی، حضور در روستا و ارائه خدمات صندوق به صورت چهره به چهره با روستاییان و کشاورزان را عامل تحقق پوشش بیشتر مشمولان دانست.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 642
  • 3,888,897
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©