دیدار مدیر استان کردستان با امام جمعه اهل تشیع شهرستان قروه

دیدار مدیر استان کردستان با امام جمعه اهل تشیع شهرستان قروه

حجت الاسلام و المسلمین باباییان : صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر یکی از خدمات ارزشمند نظام و دولت است و باید اطلاع رسانی کافی در این زمینه صورت بپذیرد .


در این دیدار، احمد پور مدیر استان کردستان توضیحات کامل و جامعی در خصوص مبانی قانونی شکل گیری ، خدمات و مزایای صندوق و همچنین گزارشی از عملکرد کارگزاران ، تعداد بیمه شدگان ، درصد تحقق و عدم تحقق این شهرستان ارائه و خواستار استفاده از ظرفیت امامان جمعه جهت اطلاع رسانی شد .

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین بابائیان ، آمادگی خود را جهت همکاری همه جانبه اظهار و عنوان داشت از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد و حق مسلم مردم است که از این خدمات ارزشمند نظام بهره مند شوند .

در ادامه وی درصد تحقق بیمه شدگان این شهرستان را ضعیف ارزیابی و ابراز امیدواری کرد با تحرکی که در این شهرستان ایجاد خواهد شد در آینده این درصد به 80 درصد و بالاتر افزایش پیدا کند . وی همچنین اظهار داشت در نشستهای که در آینده با امامان جمعه سطح شهرستان برگزار خواهد شد از نماینده صندوق جهت حضور در این نشستها و تشریح مزایا دعوت به عمل خواهد آمد .

ایشان در ادامه خواستار تعامل دو سویه صندوق با امامان جمعه شد و بیان داشت در نماز جمعه هفته جاری نماینده صندوق می تواند در جمع نماز گزاران حاضر و در خصوص مزایا و خدمات صندوق سخنرانی نماید .

در پایان مقرر گردید تعدادی بروشور و پوستر جهت اطلاع رسانی و نصب در تابلو اعلانات مساجد سطح شهر تحویل دفتر ایشان گردد .  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 602
  • 3,865,315
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©