اهداء احکام بازنشستگی عشایر استان همدان

اهداء احکام بازنشستگی عشایر استان همدان

محمدی ریاست سازمان امور عشایری از بزرگان عشایر درخواست نمود این موضوع را در طایفه خود به صورت جدی پیگیری نمایند تا هیچ سرپرست خانواری بدون بیمه نباشد.


اهداء احکام مستمری بگیران در محل حسینیه حضرت ابوالفضل منطقه عشایری دیزج همدان با حضور مدیر صندوق استان ،رئیسامورعشایر استان ، کارگزارعشایر و بزرگان عشایر استان همدان برگزار شد . 

مهدی سماواتیمدیرصندوقاستان،گزارش کاملی از وضعیت آماری عشایراستان همدان واقدامات صورتگرفتهدرخصوص افزایش رشد پوشش بیمه ای ارائه کرد.

وی ادامه داد : در بخش عشایری استان همدان اقداماتخوبی انجام شده به طوری که کارگزار عشایر استان به صورت مداوم در چادر های عشایری حضور دارد و جذب و تمدید این عزیزان زحمت کش را انجام میدهد.

سماواتی  اظهار داشت  استان همدان درجذب عشایر کشور رتبه خوبی   را دارا  می باشد و این موضوع با تلاش همکاران سازمان امور عشایری و دلسوزی کارگزار عشایر محقق شده است .

مدیر استان همدان گفت : باید تمامی دستگاهای اجرایی در حوزه عشایربا یکدیگر همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوانیم جمعیت بیشتری از این قشر زحمت کش را تحت پوشش قرار دهیم.

در ادامه محمدی ریاست سازمان امور عشایری استان ضمن تاکید بر فراگیر شدن بیمه در بین عشایر، این موضوع را از مسائل مهم آینده عشایر دانسته و خواستار حمایت جدی و تلاش همه مسئولین در این حوزه شد. ایشان از بزرگان عشایر درخواست نمود این موضوع را در طایفه خود به صورت جدی پیگیری نمایند تا هیچ سرپرست خانواری بدون بیمه نباشد.

در پایان این جلسه به پنج تن ازعشایراستان حکم مستمری بازنشستگی اهداء شد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©