برگزاری چهارمین همایش ماهیانه کارگزاران استان خراسان جنوبی

برگزاری چهارمین همایش ماهیانه کارگزاران استان خراسان جنوبی

عباس رکنی گفت: باید رتبه بندی مناسب با معیار ها و شاخص های دارای اهمیت در استان در بین کارگزاران صورت پذیرد که علاوه بر رصد دائم فعالیت کارگزاران، منجر به ایجاد رقابت سالم و بهبود عملکرد آنان خواهد بود.


چهارمین نشست کارگزاران بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان جنوبی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی ضمن تشریح دستورالعمل نحوه محاسبه و ایجاد شناسه خلأهای بیمه‌ای و نحوه پرداخت حق‌الزحمه تشویقی کارگزاران، به اعضای حاضر در جلسه تاکید کرد: از فرصت بوجود آمده در جهت جذب و تمدید بیمه‌شدگان جوان استفاده کنید.

در ادامه کارگزاران، پیشنهادات و عملکرد خود را تشریح کردند و تعداد جذب، تمدید و میانگین سنی بیمه‌شدگان و همچنین وضعیت مستمری‌بگیران به تفکیک هر کارگزاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین مدیر استان گزارشی از  فعالیت‌های کارگزاران در حوزه اشتغال زنان روستایی و تبلیغات و اطلاع‌رسانی ارائه کرد که شامل اقداماتی نظیر توزیع بروشور در مراسم ­ها و مناسبت‌ها، نصب بنر و بیلبورد بود همچنین نشست با شوراهای اسلامی، دهیاران، ائمه جمعه و جماعات و معتمدان محلی، از دیگر اقداماتی بوده که در همین راستا صورت گرفته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن استماع انتظارات و مشکلات کارگزاران استان فعالیت صندوق را در استان مفید فایده دانست و افزود: با توجه به محرومیت استان و پایین بودن سطح درآمدی خانوارهای روستایی و عشایری فعالیت گسترده و مستمر صندوق در استان نقطه عطف عملکرد کارگزاران خواهد بود.

عباس رکنی ضمن تقدیر از پوشش 40 درصدی روستائیان و عشایر تاکید کرد: باید رتبه بندی مناسب با معیار ها و شاخص های دارای اهمیت در استان در بین کارگزاران صورت پذیرد که علاوه بر رصد دائم فعالیت کارگزاران، منجر به ایجاد رقابت سالم و بهبود عملکرد آنان خواهد بود.

رکنی گسترش بیمه در کلیه زوایای زندگی مردم در همه جای دنیا را عنوان کرد و افزود: بیمه ها به عنوان بازوی حمایتی دولت در جامعه می توانند فعالیت داشته باشند و به ارائه خدمت به جامعه تحت پوشش خود بپردازند.

 بازدید کارگزاران استان از کارگاه حوله بافی روستای نوفرست نمونه ای از اشتغال زنان روستایی و کارگزاری 60052 بعنوان یکی از دفاتر مستقل کارگزاری های استان از دیگر برنامه های روز همایش بوده است .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 638
  • 3,888,893
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©