دیدار مدیر استان کردستان با امام جمعه شهرستان کامیاران

دیدار مدیر استان کردستان با امام جمعه شهرستان کامیاران

حجت الاسلام و المسلمین علیمحمدی ، وجود صندوق را از نعمات و افتخارات نظام برشمرد .


احمدپور مدیر صندوق استان کردستان با حجت الاسلام و المسلمین علیمحمدی امام جمعه شهرستان کامیاران دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی، در این دیدار که روز دوشنبه مورخ97/6/19 ساعت 14:30در دفتر امام جمعه شهرستان کامیاران برگزار شد احمدپور به تشریح تاریخچه شکل گیری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر پرداخت و در ادامه خدمات، مزایا و تعهدات صندوق را شرح داد و تاکید کرد که وجود صندوق از نعمات پر برکت و خدمات با ارزش نظام مقدس جمهوری اسلامی برای اقشار محروم و کم درآمد روستایی است که متاسفانه هنوز نتوانسته تمامی جامعه هدف خود را تحت پوشش قرار دهد و برای تحقق این هدف والا نیاز به همکاری و مساعدت امامان جمعه داریم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین علیمحمدی ، وجود صندوق را از نعمات و افتخارات نظام برشمرد .

وی وجود صندوق برای حمایت از بازماندگان متوفی که بی سرپرست شده اند را بسیار مهم دانست و قول مساعد داد تا هر آنچه در توان دارد برای همکاری با صندوق به کار گیر و کوتاهی نکند. وی در ادامه حرکت و تلاش در راستای پوشش حداکثری تمامی روستائیان شهرستان کامیاران و کل کشور را از باقیات صالحات برشمرد و در پایان از مسئولین صندوق در کشور و استان تشکر و قدردانی کرد. ایشان در ادامه خواستار تعامل دو سویه صندوق با امامان جمعه شد و بیان داشت در نماز جمعه هفته جاری نماینده صندوق می تواند در جمع نمازگزاران حاضر و در خصوص مزایا و خدمات صندوق سخنرانی نماید.

در پایان مقرر گردید با همکاری کارگزاران شهرستان در بازدیدهایی که امام جمعه محترم در سطح روستاها خواهد داشت ضرورت عضویت در بیمه روستائیان برای ایشان تشریح شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,992
  • 4,141,465
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©