محسنی بند پی احکام مستمری بگیران اصفهان را اهداء کرد

محسنی بند پی احکام مستمری بگیران اصفهان را اهداء کرد

حکم مستمری بازماندگان بیمه شده و مستمری بازنشستگی پیش از موعد بیمه شدگان صندوق در پایان جلسه شورای اجتماعی استان به دست سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و استاندار اصفهان اعطا شد.


دکتر محسنی بندپی به منظور بررسی مسائل و مشکلات استان اصفهان و افتتاح چند طرح عمرانی روز چهارشنبه 21 شهریور ماه به استان اصفهان سفر کرد.جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در شامگاه روز چهارشنبه و به ریاست وی در محل مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد.

در روز پنج شنبه پس از تشکیل جلسه کارگروه اشتغال استان، از کارخانه داروسازی فارابی بازدید کرد و پروژه 507 واحدی شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان اصفهان را افتتاح نمود. همچنین حکم مستمری بازنشستگی پیش از موعد و مستمری بازماندگان، بیمه شدگان صندوق در پایان جلسه شورای اجتماعی استان به دست سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و استاندار اصفهان اعطا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,599
  • 4,124,727
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©