چهارمین همایش آموزشی کارگزاران استان همدان برگزار شد

چهارمین همایش آموزشی کارگزاران استان همدان برگزار شد

سماواتی گفت فلسفه بیمه، کاهش نگرانی از آینده است


چهارمین همایش آموزشی کارگزاران استان همدان در محل همایش های اداره کل صنعت معدن و تجارت استان و با حضور کارشناسان ستاد مرکزی و کارگزاران صندوق برگزار شد. سماواتی مدیر استان در بدو سخنرانی ضمن خیرمقدم به ارائه آمار کارگزاری ها و مقایسه آن با مدت مشابه در سال گذشته پرداخته و خواستار تلاش جدی کارگزاران در خصوص حضور آنان در روستاها شده و از آنها خواست با حضور خود در جامعه هدف و از طریق ملاقات های چهره به چهره در روستاها و مناطق عشایری آشنایی مردم با شرایط و مزایای صندوق را افزایش دهند.

وی ادامه داد همه تلاش ما رفع اختلاف طبقاتی و کاستن فاصله طبقات شهری و روستایی است تا روستائیان نیازی به مهاجرت به شهرها احساس نکنند و گسترش بیمه‌ اجتماعی روستائیان کمک مهمی برای تحقق این هدف است. ما باید با کارهای فرهنگی و تبلیغی این بیمه را به روستائیان معرفی کنیم تا بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

سماواتی گفت فلسفه بیمه، کاهش نگرانی از آینده است، بیشتر از همیشه باید کسانی که فاقد هر نوع بیمه هستند را مخاطب قرار داد و جذب کرد، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یک حداقل بیمه ای را برای قشر مولد و زحمتکش فراهم می کند که امیدواریم با کمک سایر دستگاه ها و کوشش کارگزاران عزیز، شاهد پیشرفت صندوق و پوشش حداکثری آن باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,487
  • 3,868,200
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©