مدیر صندوق استان قزوین در گفتگوی خبری اعلام کرد: اجرای طرح عضویت جوانان بالای 18 سال استان قزوین

مدیر صندوق استان قزوین در گفتگوی خبری اعلام کرد: اجرای طرح عضویت جوانان بالای 18 سال استان قزوین

مدیر صندوق استان افزود: عدم وجود کارفرما نقطه خالی دهه های گذشته بود که با حضوردولت به عنوان کارفرما و همچنین پرداخت دو سوم از نرخ 15 % حق بیمه  این خلأ نیز مرتفع گردید.


سعید رضائی مدیر استان قزوین با حضور در گفتگوی زنده سیمای مرکز قزوین هدف از اجرای طرح عضویت جوانان بالای 18 سال کشاورز و روستائی را اطلاع رسانی دقیق و شفاف خدمات و مزایای این صندوق به مشمولان عنوان کرد و وجود صندوق بازنشستگی ویژه کشاورزان و روستائیان را به عنوان یکی از صندوق های چهار گانه دولت، مژده ای برای این قشر مولد و زحمتکش دانست.

مدیر صندوق استان افزود: عدم وجود کارفرما نقطه خالی دهه های گذشته بود که با حضوردولت به عنوان کارفرما و همچنین پرداخت دو سوم از نرخ 15 % حق بیمه  این خلأ نیز مرتفع گردید.وی از سهم پرداختی دولت در این صندوق به عنوان یارانه دولت در بخش رفاه اجتماعی یاد کرد که جوانان با عضویت در این صندوق علاوه بر بهره مندی از مزایای بازنشستگی از این کمک دولتی نیز برخوردار خواهند شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 761
  • 4,128,025
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©