معلمین عشایر استان فارس مُبلغ صندوق خواهند شد

معلمین عشایر استان فارس مُبلغ صندوق خواهند شد

کمالی گفت سالیان سال خلاء بیمه ای در بین جامعه هدف مشهود بوده که با توجه به تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر در سال 1384 این مشکل مرتفع شده و عزیزان روستائی و عشایری تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.


جلسه ای با حضور کمالی مدیر فارس،مزارعی مدیر کل آموزش و پرورش عشایرفارس ،معاونین و معلمین عشایری سراسر استان فارس در مورخ 20 الی 22 شهریور 97در سالن جلسات آموزش و پرورش عشایر برگزار شد.

به گزارش روابط‌ عمومی، در این جلسه با اشاره به فرارسیدن سال تحصیلی جدید گفت :ماه مهر آغاز مهربانی و زندگی است و شروع دوباره فعالیت های جمعی خانواده هاست که با دلسوزی شما می شود لبخند مهربانی را روی لبان دانش آموزان مستعد و محروم عشایری دید.

وی افزود آگاه سازی دانش آموزان عشایری از خدمات بیمه و  تأمین آینده ی خود و خانواده شان نوعی شکوفایی در زندگی عشایر بوجود می آورد و از تمامی معلمین خواست  تا از چنین فرصت ارزشمندی جهت تامین آتیه عشایر استفاده کافی را ببرند.

در ادامه کمالی با اشاره به فقدان بیمه اجتماعی در سال های گذشته گفت سالیان سال خلاء بیمه ای در بین جامعه هدف مشهود بوده که با توجه به تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر در سال 1384 این مشکل مرتفع شده و عزیزان روستائی و عشایری تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.

وی در ادامه گفت اصل 29 قانون اساسی بیمه اجتماعی را یک حق همگانی دانسته و یکی از ویژگی های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر جلوگیری از مهاجرت روستائی و عشایر به شهر می باشد که این معضل گریبان گیر دولت شده است.

سپس کمالی با اشاره به تاریخچه صندوق به تشریح خدمات و مزایای صندوق و سطوح درآمدی پرداخت و جامعه ی هدف صندوق را بصورت جداگانه معرفی کرد.

کمالی در ادامه با بیان این مطلب که استان فارس از نظر آمار بیمه ای مقام سوم را در کشور دارا می باشد گفت لیکن تا رسیدن به درصد جذب رضایت بخش باید فعالیت های عمده ای صورت پذیرد تا بتوانیم چتر حمایتی صندوق را بر سر جامعه ی هدف گسترش دهیم و این امر محقق نمی شود مگر با همکاری صمیمانه شما معلمین عشایری عزیز که از نزدیک با این قشر در ارتباط هستید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©