پنجمین همایش کارگزاران استان اصفهان برگزار شد

پنجمین همایش کارگزاران استان اصفهان برگزار شد

استکی گفت امید است برگزاری جلسات ماهیانه کارگزاران که به منظور آموزش ، بحث و تبادل نظر در جهت بهبود شرایط و رفع موانع و مشکلات و استفاده از ظرفیت­ها و توانائی­ها و تجربیات است باعث شود مسیر رسیدن به هدف هموارتر شده و شاهد نتایج خوبی در پایان سال باشیم.


مدیراستان اصفهان در پنجمین همایش کارگزاری­ های استان اصفهان که در روز یکشنبه 25 شهریور 97 در سالن همایش ­های فرمانداری تیران و کرون برگزار شد ضمن دعوت از کارگزاران به ورود به مقوله اشتغال و استفاده از فرصت پیش آمده توسط دولت و نظام برای ایجاد اشتغال در مناطق روستائی گفت اگر هر کدام از ما بتوانیم سهم خود از وظایفی که در قبال خود و جامعه داریم انجام دهیم بسیاری از مشکلات جامعه و کشور به مرور زمان حل خواهد شد.استکی ضمن قرائت مصوبات جلسه چهارم که در ماه گذشته برگزار شده بود از کارگزاران خواست در جلسات نقش فعال داشته و نسبت به تحقق مصوبات هر جلسه تا جلسات بعدی اهتمام ورزند.

وی تاکید کرد کارگزاران به عنوان بازوی اول و نیروی محرک صندوق می­بایست بر مبانی قانونی تشکیل صندوق و آئین نامه ، قوانین و مقررات مربوطه به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مسلط بوده و مطالعه و حتی اظهار نظر درباره­ی آنها را در دستور کار خود قرار دهند.

استکی افزود امید است برگزاری جلسات ماهیانه کارگزاران که به منظور آموزش و بحث و تبادل نظر در جهت بهبود شرایط و رفع موانع و مشکلات و استفاده از ظرفیت­ها و توانائی­ها و تجربیات است باعث شود مسیر رسیدن به هدف هموارتر شده و شاهد نتایج خوبی در پایان سال باشیم.

حکم مستمری بازنشستگی پیش از موعد، فوتی و از کار افتادگی کلی چند تن از بیمه شدگان توسط دو مهمان ویژه این جلسه یعنی ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم شهرستان­های نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی و حججی فرماندار شهرستان تیران و کرون اعطاء گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©