مدیر کل صداوسیمای مرکز یزد عضویت در صندوق بیمه تضمین آسودگی برای آینده ای مجهول است

مدیر کل صداوسیمای مرکز یزد عضویت در صندوق بیمه تضمین آسودگی برای آینده ای مجهول است

مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد معتقد است بیمه تلاش می کند تا بخشی از آسودگی خاطر را برای آینده ای مجهول، آینده ای که نمیدانیم چه اتفاقی رخ خواهد داد تامین و دغدغه ها را رفع کند. از این جهت بیمه یک حمایت ارزشمند است.


به گزارش روابط عمومی ، مدیر استان یزد در حاشیه پنجمین نشست کارشناسان و کارگزاران این استان با احمد پهلوانیان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد از تلاش های صداوسیما در انعکاس رویدادهای این مجموعه تقدیر کرد.

حسن ابراهیمی مدیر استان با قدردانی از زحمات مرکز صدا و سیمای یزد در آموزش و ترویج مقوله بیمه برای روستاییان خواستار همکاری بیشتر صداوسیما در معرفی صندوق بیمه به کشاورزان و روستاییان شد. ایشان همچنین از زحمات صدا و سیمای مرکز یزد در خصوص تهیه گزارشات و پخش خبرهای این صندوق در استان تقدیر و تشکر کرد.

احمد پهلوانیان با بیان اینکه بیمه یکی از فاکتورهای زندگی مدرن برای آرامش است شرح داد « بیمه تلاش می کند تا بخشی از این آسودگی خاطر را برای آینده ای مجهول، آینده ای که نمیدانیم چه اتفاقی رخ خواهد داد تامین و دغدغه ها را رفع کند. از این جهت بیمه یک حمایت ارزشمند است.»

مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد با بیان اینکه بیمه روستایی یک خدمت اجتماعی و یک وظیفه دولتی است به بخشی از جامعه که تحت شرایطی ضعیف هستند و باید حمایت و پشتیبانی شوند، کار فعالان این عرصه را ارزشمند و قابل احترام دانست و قول همکاری صداوسیما در آموزش و ترویج این مقوله را داد.

احمد پهلوانیان صندوق بیمه را از این حیث ارزشمند دانستند که نگاه بیمه نگاه سودآوری و منفعت شخصی و انتفاعی نیست بلکه یک حرکت اجتماعی است به بخشی از جامعه .

در پایان نشست حسن ابراهیمی، با اهداء لوح از دکتر پهلوانیان مدیر کل صداوسیما تقدیر کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,074
  • 4,129,338
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©