امضای تفاهم نامه همکاری بین صندوق و اداره کل فنی حرفه ای استان قزوین

امضای تفاهم نامه همکاری بین صندوق و اداره کل فنی حرفه ای استان قزوین

تفاهمنامه همکاری بین صندوق استان قزوین و اداره کل فنی حرفه ای با هدف تعمیم و گسترش پوشش بیمه اجتماعی برای جامعه هدف آن سازمان درسطح روستاهای استان در جلسه شورای هماهنگی سازمانهای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی منعقد شد.


به گزارش روابط عمومی ، سعید رضایی مدیر صندوق استان قزوین در جلسه انعقاد تفاهمنامه همکاری بین صندوق استان قزوین و اداره کل فنی حرفه ای عنوان کرد که آموزش مهارت و اشتغال روستایی با پوشش بیمه اجتماعی کامل خواهد شد.

سعید رضایی هدف از تشکیل این صندوق را پوشش حداقل بیمه اجتماعی در لایه دوم نظام تأمین اجتماعی عنوان و اضافه کرد: «این صندوق خاص کشاورزان و روستائیان به عنوان یکی از صندوق های چهارگانه دولتی در حال ارائه این خدمت به ساکنین در مناطق روستایی و عشایر کشوراست.»

در این جلسه منصور جلیلوند مدیر کل فنی و حرفه ای استان با اشاره به ارائه 150 هزار ساعت آموزش مهارتی در سطح روستاهای استان و تعیین آموزش لازم متناسب با نیاز هر روستا، پوشش بیمه اجتماعی پس از اشتغال در روستا را مهم دانست.

این مسئول تأمین امنیت روانی و تأمین آتیه این جوانان در روستا را باعث جلوگیری از مهاجرت بی رویه از روستاها به شهر ذکر کرد و افزود همکاری مشترک صندوق و فنی حرفه ای تکمیل کننده آموزش و اشتغال در سطح روستاهای استان خواهد بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,880
  • 4,129,144
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©