برگزاری چهارمین کارگاه آموزشی سراسری کارگزاران استان کرمان

برگزاری چهارمین کارگاه آموزشی سراسری کارگزاران استان کرمان

میرجعفری گفت اطلاع رسانی دقیق از مزایای صندوق و دیدار چهره به چهره با اهالی حوزه فعالیت در دستور کار کارگزاران قرار گیرد.


چهارمین کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان کرمان در محل سالن کنفرانس دفتر استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی میرجعفری، مدیر صندوق استان ضمن خیرمقدم، از حضور کارگزاران درچهارمین کارگاه آموزشی تقدیرو تشکر کرد و به ارائه آمار کارگزاری ها و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته پرداخت و اطلاع رسانی دقیق مزایای صندوق و دیدار چهره به چهره با اهالی حوزه فعالیت در دستور کار قرار گیرد.با اعلام برگزاری همایش ماهیانه کارگزاران بصورت شهرستانی از کارگزاران درخواست کرد تا نقطه نظرات خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن این همایش که از آبان ماه به صورت شهرستانی انجام می گیرد ،بیان کنند.

درانتها کارشناس استان به آموزش کامل  بخشنامه انتقال سوابق بیمه ای پرداخت و تشریح مبسوط سامانه سبا و مشاهده کارت عضویت بیمه شدگان ارائه نمود.

درپایان جلسه نقطه نظرات کارگزاران مطرح شد و به ابهامات و سوالات کارگزاران پاسخ لازم داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 763
  • 4,128,027
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©