در دیدار مدیر دفتر استان گلستان با مسئولان شهرستان مراوه تپه مطرح شد حفظ کرامت روستائیان از دستاورهای صندوق است

در دیدار مدیر دفتر استان گلستان با مسئولان شهرستان مراوه تپه مطرح شد حفظ کرامت روستائیان از دستاورهای صندوق است

اسماعیل تاجی فرماندار مراوه تپه از خدمات ارزنده صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استقبال کرد و اظهار داشت برای هرگونه اقدامی که منجر به رشد و تعالی روستائیان در سطح شهرستان شود آماده ایم.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، دانیال پولادوند مدیر استان برای حضور در جلسه ماهیانه دهیاران بخش مرکزی مراوه تپه در این شهرستان حضور یافت.

او ابتدا با حضور در فرمانداری شهرستان مراوه تپه با اسماعیل تاجی فرماندار این شهرستان دیدار و سپس با بخشدار بخش مرکزی و رئیس شورای بخش این شهرستان ملاقات کرد. پولادوند ضمن تشریح اهداف و برنامه های صندوق، شرایط عضویت و مزایای آن را تبیین و با معرفی کارگزاران منطقه، خواستار برگزاری جلسات ستاد راهبردی صندوق و حضور همکاران و کارگزاران بیمه در جلسات ماهیانه دهیاری ها شد.

اسماعیل تاجی فرماندار مراوه تپه نیز طی سخنانی از خدمات ارزنده صندوق استقبال کرد و اظهار داشت برای هرگونه اقدامی که منجر به رشد و تعالی روستائیان در سطح شهرستان شود آماده همکاری هستیم.

دانیال پولادوند سپس با حضور در همایش دهیاری های بخش مرکزی مراوه تپه، تخصیص سهمیه تکلیفی به تمامی دهیاری های شهرستان را مطرح کرد و تأکید کرد؛ دهیاران به این کار خداپسندانه اهتمام داشته و در خصوص شناسایی افراد فاقد بیمه اجتماعی در روستاها و معرفی آنان به کارگزاری های صندوق همکاری کنند.

مدیر بیمه اجتماعی استان در ادامه ضمن دیدار با آخوند غراوی، امام جمعه اهل سنت مراوه تپه، بر پوشش بیمه های اجتماعی برای روستاییان به عنوان یکی از خدمات ارزنده نظام جمهوری اسلامی تأکید کرد و یادآور شد شعار عدالت اجتماعی و رفع تبعیض و فقر در تحقق پوشش حداکثری بیمه های اجتماعی تجلی پیدا خواهد کرد.

پولادوند در دیداری جداگانه با خانم بیگی زاده شهردار مراوه تپه در خصوص امکان عضویت ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت در صندوق و خدمات قابل ارائه به آنان و استفاده از ظرفیت صندوق برای پوشش بیمه اجتماعی رانندگان حمل بار و مسافری که ساکن شهر مراوه تپه هستند سخن گفت.

مدیر استان پس از جلسه با مسئولان شهرستان به روستاهای منطقه رفت و طی آن احکام مستمری تعدادی از خانواده های بیمه شدگان را در جمع روستائیان اعطاء کرد.

پولادوند همچنین با حضور در حوزه علمیه برادران اهل سنت چنارلی با آخوند صلاح جان مدیر حوزه علمیه چنارلی دیدار و پیرامون خدمتی که صندوق در روستاها و مناطق عشایری ارائه می دهد، گفتگو کرد. وی گزارشی از تعداد بیمه شدگان و مستمری بگیران شهرستان ارائه کرد و در ادامه آخوند صلاح جان اظهار داشت: «حفظ کرامت انسانی روستاییان از دستاورهای مهم تأسیس بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر بوده که پس از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است.»

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©