در چهارمین نشست کارگزاران استان البرز مطرح شد امکان ایجاد کارگزاری جدید در طالقان فراهم شد

در چهارمین نشست کارگزاران استان البرز مطرح شد امکان ایجاد کارگزاری جدید در طالقان فراهم شد

بشیری در بخش دیگر سخنان خود به اهمیت و جایگاه کارگزاریها اشاره کرد و گفت:کارگزاران بازوان اجرایی صندوق هستند و در صف مقدم قراردارند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، چهارمین نشست کارگزاران استان البرز در شهرستان طالقان با حضور صادقلو فرماندار طالقان، هادی بشیری مدیریت صندوق در استان البرز، کارشناسان مدیریت استان ، کارگزاران ، شورای شهرستان طالقان و اصحاب رسانه بر گزار شد. 

در این نشست جواد صادقلو فرماندار طالقان با اشاره به ضرورت و اهمیت بیمه‌ اجتماعی برای خانوارهای روستایی و عشایر در زندگی آینده آن‌ها گفت: جایگاه بیمه اجتماعی در مسائل فردی، خانوادگی و اجتماعی نقش مهمی در توسعه زندگی آنها دارد و کارگزاران باید موضوع بیمه اجتماعی را با جدیت دنبال و با اطلاع رسانی دقیق، شفاف و همچنین متقاعد سازی و اعتماد‌سازی، مشمولین را برای ثبت نام در این صندوق تشویق کنند. تا این افراد بتوانند در زمان تهدید معیشت خانواده با عزت و کرامت از مزایایی که صندوق  فراهم کرده، استفاده کنند.

فرماندار طالقان در ادامه با اشاره به پراکندگی روستاها در این شهرستان، ایجاد کارگزاری جدید را ضروری داست به تمامی شوراها و دهیاران توصیه کرد تا نسبت به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی جامعه هدف اقدام کنند.

هادی بشیری مدیر صندوق استان البرز ضمن خیرمقدم  به حاضرین از حمایت های فرماندار طالقان قدردانی کرد و با اشاره به مزایای صندوق ضرورت برخورداری از مزایای بیمه پایه را برای کشاورزان، روستائیان و عشایر تشریح کرد.

بشیری در بخش دیگر سخنان خود به اهمیت و جایگاه کارگزاریها اشاره کرد و گفت: «کارگزاران بازوان اجرایی صندوق هستند و در صف مقدم قراردارند. شهرستان طالقان تنها یک دفتر کارگزاری دارد و از آنجایی که  کلیه ساکنین این شهرستان مشمول عضویت در صندوق هستند امکان ایجاد کارگزاری جدید در این شهرستان وجود دارد.»

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,575
  • 4,142,048
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©