در جلسه مدیر صندوق استان بوشهر با مدیر کل امور بانوان استان مطرح شد زنان بوشهری بیمه می شوند

در جلسه مدیر صندوق استان بوشهر با مدیر کل امور بانوان استان مطرح شد زنان بوشهری بیمه می شوند

با تاکید مدیر صندوق استان بوشهر، بانوان در سراسر استان می توانند با مراجعه به کارگزاری های مستقر در سطح استان به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درآیند و از مزایای آن استفاده کنند.


به گزارش روابط‌عمومی، در دیدار مدیر صندوق استان بوشهر با مدیر کل امور بانوان استان، مدیر صندوق به تشریح تاریخچه شکل گیری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر پرداخت و در ادامه خدمات و مزایا و تعهدات صندوق را شرح داد.

کیانوش کازرونی با اشاره به کشاورزان غیر ساکن روستا، شهرهای زیر بیست هزار نفر، بافندگان و صنایع دستی گفت «بانوان در سراسر استان می توانند با مراجعه به کارگزاری های مستقر در سطح استان به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درآیند و از مزایای آن استفاده کنند.»

همنچنین کازرونی پوشش بیمه اجتماعی برای اقشار مختلف جامعه سراسر کشور را یکی از خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کرد و خواستار همکاری مدیر کل بانوان با صندوق بیمه اجتماعی شد.

در روند این همکاری مدیر کل امور بانوان استان بوشهر از مدیر صندوق استان برای همراهی در سفرهای استانی استاندار دعوت به عمل آورد. همچنین کیانوش کازرونی از مدیر کل امور بانوان استان درخواست کرد تا در جلسات مختلفی که در استانداری بوشهر برگزار می شود، نمایندگان دستگاه های مربوط در این جلسات را نسبت به بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آگاه کند تا در جهت جذب واجدین در صندوق بیمه همکاری کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©