سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ماندگاری روستائیان و عشایر باید بیمه اجتماعی را توسعه دهیم

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ماندگاری روستائیان و عشایر باید بیمه اجتماعی را توسعه دهیم

محسنی بندپی گفت یک میلیون و ۶۰۰ هزار روستایی از بیمه روستایی بهره مند شده اند. همچنین در مناطق محروم یک وعده غذای گرم با هدف فقرزدایی ظرف چهار سال اخیر در مهدکودک‌ها در مناطق محروم توزیع شده‌ است که در همین راستا توانسته‌ایم تا ۵۰ درصد فقر غذایی را در این مناطق کاهش دهیم.


محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پنجمین همایش ملی روز روستا و عشایر که با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، سید‌ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری و محمدرضا واعظ مهدوی مدیر عامل صندوق برگزار شد، به گسترش خدمات روستائیان و عشایر نظیر بیمه اجتماعی اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی ،سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این همایش که صبح امروز سه‌شنبه برگزار شد، بر لزوم تقویت روستاها و حمایت از روستائیان تاکید کرد و گفت: «با هدف ماندگاری روستائیان وعشایر در روستاها باید خدمات مختلف نظیر بیمه اجتماعی را در روستاها را گسترش دهیم تا شاهد رشد و بالندگی روستاها باشیم.»

محسنی بندپی در بخش دیگری ازسخنان خود به بیمه روستائیان اشاره کرد و افزود: «یک میلیون و ۶۰۰ هزار روستایی از بیمه روستایی بهره مند شده اند. همچنین در مناطق محروم یک وعده غذای گرم با هدف فقرزدایی ظرف چهار سال اخیر در مهدکودک‌ها در مناطق محروم توزیع شده‌ است که در همین راستا توانسته‌ایم تا ۵۰ درصد فقر غذایی را در این مناطق کاهش دهیم.»

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,582
  • 4,124,710
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©