نماینده مجلس شورای اسلامی مزایای بیمه برای روستائیان باید اطلاع رسانی شود

نماینده مجلس شورای اسلامی مزایای بیمه برای روستائیان باید اطلاع رسانی شود

نماینده مجلس شورای اسلامی در همایش روز ملی روستا در استان کردستان بر لزوم اطلاع رسانی و ترویج مزایای بیمه برای روستائیان تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی، همایش روز ملی روستا سه شنبه صبح در روستای قلعه روتله از توابع بخش کرفتو شهرستان دیواندره استان کردستان با حضور احسن علوی نماینده شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، جبار احمدپور،  مدیر صندوق در استان و جعفر توان، فرماندار شهرستان دیواندره برگزار شد.

در این همایش که با اجرای برنامه های فرهنگی و برپایی غرفه های متنوع همراه بود شخصیت هایی چون  خالد جعفری مدیر کل جهاد کشاورزی استان کردستان، سعدی نقشبندی مدیر کل منابع طبیعی استان، رضا قادری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و بخشداران شهرستان دیواندره، کارگزاران صندوق در شهرستان، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش کرفتو و ساکنین روستاهای بخش نیز حضور داشتند.

 در این همایش ضمن سخنرانی تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی، احسن علوی با ابراز امیدواری عنوان کرد «دولت با تامین زیر ساخت ها، از جمله راه ها، آب کشاورزی و آب شرب روستاهای منطقه، می تواند مقدمات مهاجرت معکوس به روستاها را فراهم کند تا در شرایط اقتصادی موجود، معیشت مردم روستا تسهیل شود.»

ضمن برگزاری این همایش احکام مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر توسط نماینده مجلس شواری اسلامی و مسئولین استانی حاضر در همایش اهداء شد.

در ادامه جبار احمدپور، مدیر صندوق استان برای مسئولین بازدید کننده از غرفه صندوق بیمه اجتماعی در این همایش، گزارشی از خدمات صندوق و وضعیت بیمه شدگان آن در شهرستان ارائه کرد. همچنین در این بازدید نماینده محترم مجلس شورای اسلامی بر لزوم اطلاع رسانی و ترویج مزایای بیمه برای روستائیان تاکید کرد. در پایان همایش نیز برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی اجرا و از نمایشگاه جانبی محصولات و تولیدات روستائیان و همچنین غرفه صندوق توسط مسئولان حاضر در همایش بازدید به عمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 545
  • 3,871,846
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©