برگزاری جلسه مشترک صندوق و کمیته فرش استان مرکزی

برگزاری جلسه مشترک صندوق و کمیته فرش استان مرکزی

شرایط تفاهم نامه مرکز ملی فرش ایران و صندوق روستاییان برای قشر قالیبافان بی نظیر است


جلسه کمیته فرش استان مرکزی با حضور سرپرست صندوق استان، رئیس اداره فرش استان، مسئولین ادارات مرتبط با صنعت فرش، فعالان عرصه تولید فرش دستباف استان، اعضای اتحادیه فرش استان و کارگزاران شهرستان اراک در محل ساختمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی برگزار شد.

علاوه بر موضوعات جاری در این جلسه که مربوط به فرصتهای صادراتی فرش استان بود نکات مفصلی در خصوص مبانی قانونی تشکیل صندوق و نحوه عضویت، گروههای هدف و خدمات صندوق بیان شد. همچنین تفاهم نامه منعقده فیمابین نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت. و اشاره گردید که قالیبافان شهری پس از انعقاد تفاهم نامه مذکور تحت پوشش قرار گرفته اند و می بایست از این فرصت ذیقیمت نهایت استفاده را بنمایند. در ادامه مراسم به پرسشهای حضار پاسخ داده شد ، و در پایان نیز از حاضرین خواسته شد نسبت به بسط ،گسترش و معرفی بیش از پیش صندوق نزد اعضاء و تولید کنندگان فرش در اقصی نقاط استان به عنوان مبلغین صندوق عمل نمایند.

ریاحی رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز ضمن حمایت از خدمات و مزایای صندوق، شرایط تفاهم نامه را برای قشر قالیبافان بی نظیر شمرده و از اعضاء حاضر در جلسه خواستند که افراد تحت پوشش را  از شرایط مذکور و فرصتی که بوجود آمده است مطلع نمایند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,002
  • 4,141,475
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©