برگزاری همایش مهر ماه کارگزاران استان مرکزی

برگزاری همایش مهر ماه کارگزاران استان مرکزی

چهارمین همایش آموزشی و هم اندیشی کارگزاران استان مرکزی با هدف اطلاع از آخرین دستورالعمل ها و آموزشهای تخصصی، کاربردی با حضور کارگزاران سراسر استان در فرمانداری شهرستان شازند برگزار گردید.


همایش مهرماه مورخ 97/7/19 در سالن جلسات فرمانداری شازند آغاز گردید .محمدصادق زهدی سرپرست استان مرکزی به تبیین مبانی قانونی تشکیل صندوق ، ماده سه قانون نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی، اصل سوم و چهارم قانون اساسی و همچنین ماده 5 قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی پرداخت و سپس در بخش دوم برنامه دستورالعمل های و سیاستهای وزارت متبوع شامل نامه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به مدیران سازمان­ها و دستگاه های دولتی و حاکمیتی در خصوص اهتمام به رعایت اخلاق و نامه معاون محترم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان­ها در خصوص پیاده سازی "طرح اشتغال عمومی" و نحوه صدور کارت عضویت کارگزاران نیز ابلاغ گردید. در ادامه سهمیه تکلیفی کارگزاران و جذب شش ماهه اول سال 97 مورد بحث و بررسی قرار گرفت. نحوه رفع نواقص پرونده های بیمه شدگان در سامانه سبا آموزش داده شد و همچنین نحوه رفع نواقص و تعیین تکلیف فیش های ثبت نشده مربوط به سالهای 84 لغایت 88 نیز آموزش داده شد.

در بخش سوم برنامه، کارگزاران استان، گزارش عملکرد، تجربیات موفق و دیدگاه های خود را بیان نمودند.

در انتهای مراسم نیز به سوالات و ابهامات کارگزاران پاسخ داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©