واعظ مهدوی 20هزار خانوار از مستمری بگیران صندوق مشمول دریافت سبد های حمایتی دولت شدند

واعظ مهدوی 20هزار خانوار از مستمری بگیران صندوق مشمول دریافت سبد های حمایتی دولت شدند

مدیر عامل صندوق گفت با پیگیریهای لازم 20 هزار خانوار از مستمری بگیران صندوق مشمول دریافت بسته های حمایتی در نظر گرفته شده از سوی دولت شدند.


در دیدار مدیر عامل صندوق با کارگزاران منتخب استان قزوین که در فضایی صمیمانه برگزار گردید دکتر واعظ مهدوی با اشاره به نظام لایه بندی تامین اجتماعی،وظیفه صندوق را در حوزه بیمه ای دانست و مساعدت اجتماعی را جزو وظایف سازمانهای حمایتی مانند کمیته امداد حضرت امام(ره) و بهزیستی عنوان کرد.

واعظ مهدوی اضافه کرد تعادل در میان منابع و مصارف صندوق جزو وظایف ذاتی  صندوق است که با برنامه ریزی در جهت پوشش جوانان در این صندوق می توانیم همسو با این وظیفه مهم حرکت نماییم.

مدیر عامل صندوق با اشاره به اهمیت ایجاد ضریب امنیت حداقلی برای طبقات پایین اجتماعی افزود با پیگیریهای لازم 20 هزار خانوار از مستمری بگیران صندوق مشمول دریافت بسته های حمایتی در نظر گرفته شده از سوی دولت شدند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 758
  • 4,128,022
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©