حامد قادر مزی عضو هیأت مدیره صندوق بخش عظیم امنیت اجتماعی برقرار شده در روستا تلاش کارگزاران است

حامد قادر مزی عضو هیأت مدیره صندوق بخش عظیم امنیت اجتماعی برقرار شده در روستا تلاش کارگزاران است

حامد قادرمزی عضو هیات مدیره صندوق با گرامیداشت 15 مهر ماه روز ملی روستا خطاب به کارگزاران گفت ، بخش عظیم امنیت اجتماعی برقرار شده در روستا از زحمات شما عزیزان است و شما به عنوان زحمت کشان اصلی در این حوزه فعالیت می کنید و نادیده کرفتن زحمات شما بی انصافی است.


به گزارش روابط عمومی چهارمین همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در شهرستان قروه برگزار گردید .

در این همایش که در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان قروه برگزار شد، موحد امان الهی فرماندار شهرستان قروه  یکی از شاخص های مهم توسعه هر کشور را میزان نفوذ و رشد بیمه عنوان کرد و گفت این اقدام کارگزاران جهت گسترش چتر بیمه ای بسیار مهم، ارزشمند و دارای اجر الهی می باشد زیرا مخاطبان شما قشر زحمتکش و آسیب پذیر جامعه هستند . امان الهی در ادامه گفت هدف صندوق و این خدمات ارزشمند ایجاد رفاه نسبی است و ما هم به عنوان نماینده دولت ، تمام توان خود و سایر ادارات دولتی سطح شهرستان را بکار خواهیم بست . وی در ادامه به ابلاغ استاندار در خصوص تشکیل ستاد توسعه راهبردی اشاره و افزود ان شاا… بتوانیم گامهای موثر تری در این زمینه برداریم.

در ادامه حامد قادرمزی عضو هیات مدیره صندوق با گرامیداشت 15 مهر ماه روز ملی روستا خطاب به کارگزاران گفت ، بخش عظیم امنیت اجتماعی برقرار شده در روستا زحمات شما عزیزان است و شما به عنوان زحمت کشان اصلی در این حوزه فعالیت می کنید و نادیده کرفتن زحمات شما بی انصافی است. عضو هیات مدیره صندوق گفت در حال حاضر با پدیده ای به نام خالی از سکنه شدن روستاها مواجه هستیم و معمولا این رویداد در روستاهایی که زیر 20 خانوار هستند روی میدهد و روستاهایی که بالای 50 خانوار جمعیت دارند ثبات و پایداری بیشتری دارند.

وی در ادامه بیانات خود تعداد بیمه شدگان استان را مجموعه زحمات کلیه کارگزاران عنوان و اظهار داشت از سال 84 تا 96 تعداد 53531  نفر حداقل یکبار به صندوق مراجعه و خود را بیمه نموده اند و بیشترین تعداد بیمه شده در سال 86 تعداد 8088 نفر ، سال 93 تعداد 6753 و در سال 96 تعداد5480 نفر بیمه شده اند. وی در بخش پایانی سخنان خود تعداد بیمه شدگان زن استان را 5646 عنوان و بیان کرد فقر برای زنان به مراتب زیان بار از مردان است.

در ادامه جبار احمدپور مدیر صندوق در استان ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و بیان اهداف برگزاری همایش گزارشی از عملکرد کارگزاران استان ارائه و به صورت مبسوط تعداد بیمه شدگان استان و شهرستان را تشریح و  اعلام نمود تا کنون 41% جامعه مشول صندوق تحت پوشش قرار گرفته اند که این مقدار در مقایسه با میانگین کشوری 10 الی 12 درصد بالاتر است و این موفقیت حاصل زحمات تک تک کارگزاران عزیز می باشد. احمد پور در ادامه افزود تا کنون در سطح شهرستان تعداد 155 مستمری بگیر فوتی ، 132 مورد بازنشستگی و 33 مورد حکم ازکارافتادگی صادر شده است. در ادامه و بر اساس دستورالعمل همایش ها، اقدامات مورد نظر صورت گرفت.

در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ کارگزاران برگزار و به صورت مبسوط به سوالات و ابهامات آنان پاسخ داده شد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©