پنجمین نشست هم اندیشی کارگزاران فارس برگزار شد

پنجمین نشست هم اندیشی کارگزاران فارس برگزار شد

جلسه ای با حضورکمالی مدیر فارس و کارگزاران نی ریز،زرین دشت و سپیدان درسالن جلسات دفتر فارس برگزار شد.


جلسه ای با حضورکمالی مدیر فارس و کارگزاران نی ریز،زرین دشت و سپیدان درسالن جلسات دفتر استان برگزار شد.

به گزارش روابط‌ عمومی کمالی ضمن تقدیر و تشکر از کارگزاران بابت شرکت در جلسه هدف از برگزاری کارگاه آموزشی را توانمند سازی کارگزاران در ارائه بهتر خدمات بیمه ای بصورت تخصصی به جامعه ی هدف دانست.

وی در ادامه استان فارس را از لحاظ صنعت کشاورزی ، دامپروری و صنایع دستی روستائی و عشایری در کشور پیشتاز دانست و گفت باید با تلاش مضاعف و خدمت صادقانه در ارائه ی هر چه بهتر خدمات بیمه ای بصورت تخصصی پیشتاز بود .

کمالی با اشاره به آمار شش ماهه اول سال 97 به تشریح سهمیه تکلیفی سال جاری پرداخت وگفت با همت ،تلاش و دلسوزی تمامی کارگزاران و ارشادات مدیر عامل صندوق و مدیران ستادی و برنامه ریزی های انجام شده در دفتر استان در آینده ای نه چندان دور شاهد تحولاتی عظیم در به عضویت درآمدن جامعه ی هدف در استان فارس خواهیم بود و از کارگزاران خواست تا در راستای تحقق اهداف صندوق و پوشش 100 درصدی سهمیه ابلاغ شده تلاش مستمر در جهت اطلاع رسانی و جذب داشته باشند.

وی با اشاره به طرح ساماندهی کارگزاری های فارس گفت :کارگزارانی که انگیزه ی کافی برای خدمت رسانی به جامعه مستضعف و محروم روستائی و عشایری نداشتند در این طرح با کارگزاران فعال و مستعد ادغام شدند و تعداد آن ها از 299 به 177 کارگزاری تغییر پیدا کرد.

سپس کمالی با اشاره به نظم و دقت کارگزاری در ارائه خدمات بهتر به جامعه ی هدف یکی از آیتم های پالایش کارگزاری ها را در طرح ساماندهی انگیزه،توانمندی ،دلسوزی و استفاده از تمام ظرفیت های موجود دانست. و در پایان  نحوه کارکردن با سامانه سبا را برای کارگزاران آموزش داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©