امام جمعه نمین بیمه روستائیان از خدمات ارزشمند نظام است

امام جمعه نمین بیمه روستائیان از خدمات ارزشمند نظام است

امام جمعه نمین گفت: برای توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان و تشویق مردم برای عضویت در صندوق از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.


عبدالهی مدیر استان اردبیل با حجت الاسلام صفر یوسف‌زاده، امام جمعه شهرستان نمین دیدار و در خصوص فعالیتها و برنامه‌های صندوق در این شهرستان گزارش ارائه نمود.

رضا عبداللهی در این دیدار که در دفتر امام جمعه نمین صورت گرفت؛ ضمن تقدیر از امام جمعه نمین به خاطر حمایت‌های جدی از برنامه‌های صندوق، به تشریح اهداف، برنامه‌ها و ماموریت‌های صندوق در جامعه هدف پرداخت.

امام جمعه نمین در این دیدار با بیان اینکه بیمه روستائیان از خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی است؛ اظهار داشت: تشکیل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، کار بسیار بزرگ و از خدمات ارزشمند نظام است و تبیین این خدمت بزرگ به جامعه یک ضرورت است.

حجت‌الاسلام صفر یوسف‌زاده با تاکید بر مشارکت و همکاری روستائیان با صندوق ادامه داد: روستائیان و کشاورزان با ثبت‌نام درصندوق، ضمن برخورداری از مزایای صندوق، آینده خود را نیز تضمین نمایند.

وی با اشاره به اینکه افزایش رفاه اجتماعی روستائیان یک ضرورت است، تصریح کرد: مطمئناً گسترش چتر بیمه در جامعه هدف، کانون‌های تلاش و تولید را تقویت و منجر به توسعه و آبادا نی روستاها خواهد شد.

امام جمعه نمین، نقش صندوق بیمه روستائیان را در حفظ کرامت انسانها بخصوص در زمان پیری و از کارافتادگی بسیار با اهمیت توصیف کرد و گفت: برای توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان و تشویق مردم برای عضویت در صندوق از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

در پایان این جلسه مقرر شد برای شتاب دادن به گسترش و تعمیم بیمه اجتماعی روستائیان در جامعه هدف و تشریح و تبیین اهداف و ماموریت‌های صندوق، تبلیغات و اطلاع‌رسانی گسترده‌ای در سطح شهرستان صورت پذیرد. لازم به ذکر است شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت نیز، جامعه هدف صندوق محسوب می‌شوند و شهروندان نمین نیز می‌توانند به عضویت صندوق درآیند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©