افتتاح همزمان هشت دفتر کارگزاری استان یزد

افتتاح همزمان هشت دفتر کارگزاری استان یزد

همزمان هشت دفتر کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در ابراهیم آباد رستاق افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ،‏ آیین افتتاح همزمان هشت دفتر کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر با حضور امام جمعه رستاق ، فرماندارشهرستان اشکذر، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ، مدیر صندوق استان ، بخشدار مرکزی اشکذر ، کارگزاران استان و تعدادی از دهیاران روستاهای بخش مرکزی در روستای ابراهیم آباد رستاق برگزار شد.

محمدعلی شاه حسینی فرماندار شهرستان اشکذر در این مراسم استفاده از کشاورزی دانش بنیان در سطح شهرستان خصوصا منطقه رستاق را از افتخارات بزرگ شهرستان برشمرد و از کسب رتیه دوم سطح زیر کشت گلخانه شهرستان در استان خبر داد و افزود بحث بیمه روستاییان نیز میتواند در کنار دیگرافتخارات شهرستان منشا خیر و برکت باشد.

در ادامه ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان با اشاره به اصل 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی فراهم نمودن زمینه بیمه روستائیان و عشایر از وظایف دولت دانست که اعتبار آن از محل درآمدهای عمومی تامین می گردد . امروز کار اصلی کارگزاری های بیمه روستائیان در سراسر استان انجام امور مشاوره ای و هدایت  افراد فاقد بیمه بویژه سرپرست های خانوار به سمت بیمه شدن هست تا جایی که هیچ خانواده ای نباشد که در هیچ صندوق بیمه ای عضویت نداشته باشد.

 زارع مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، انتخاب ابراهیم آباد رستاق به عنوان پایلوت در زمینه بیمه گزاری را به دلیل صبغه غنی فرهنگی و اجتماعی مردمان خوب این منطقه دانست و افزود امروز بهترین امر اجتماعی در روستاها این است که آحاد اقشار جامعه برای ترویج فرهنگ بیمه تبلیغ کنند.

افتتاح دفتر کارگزاری دهستان وسایر کارگزاری ها واهدای حکم بازنشستگی چندتن از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر پایان بخش این مراسم بود .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,527
  • 3,874,828
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©