با رویکرد آموزشی و هم‌اندیشی ششمین همایش کارگزاران اردبیل برگزار شد

با رویکرد آموزشی و هم‌اندیشی ششمین همایش کارگزاران اردبیل برگزار شد

رضا عبداللهی گفت: تقویت و توانمندسازی کارگزاران یکی از برنامه‌های اصلی صندوق در سراسر کشور می‌باشد و تاکید مدیرعامل صندوق نیز ارتقای جایگاه کارگزاری‌ها در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به جامعه هدف می‌باشد.


ششمین همایش کارگزاران استان اردبیل با هدف آموزش، هم‌اندیشی و تبیین اهداف، برنامه‌ها و ماموریت‌های صندوق برگزار شد.

مدیر صندوق در استان اردبیل در این همایش با تاکید بر همکاری و مشارکت جدی کارگزاری ها در تحقق اهداف و ماموریت‌های صندوق گفت: توسعه بیمه اجتماعی روستائیان از برنامه‌های راهبردی دولت تدبیر و امید است و برای تحقق این هدف بزرگ، کارگزاران باید فعالیت خود را در جامعه هدف به صورت چشمگیری افزایش داده و درراستای ارتقای رفاه اجتماعی روستائیان نقش موثری ایفا نمایند.

رضا عبداللهی با ارائه گزارشی از تصمیمات اتخاذ  شده در همایش سراسری مدیران صندوق در لاهیجان، اضافه کرد: تقویت و توانمندسازی کارگزاران یکی از برنامه‌های اصلی صندوق در سراسر کشور می‌باشد و تاکید مدیرعامل صندوق نیز ارتقای جایگاه کارگزاری‌ها در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به جامعه هدف می‌باشد.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های کارگزاران، ادامه داد: تطبیق و ساماندهی کارگزاری‌ها به منظور تسریع در اجرای برنامه‌های صندوق صورت گرفته است و کارگزاران باید برای گسترش و تعمیم برنامه‌های صندوق در جامعه هدف تلاش مضاعف داشته باشند.

 در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر، کارگزاران نیز گزارشی از فعالیت‌های خود ارائه دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 644
  • 4,138,117
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©