برگزاری نشست مهر ماه کارگزاران خراسان رضوی

برگزاری نشست مهر ماه کارگزاران خراسان رضوی

مدیر کل دفتر مدیر عامل و پایش عملکرد : هدف اصلی برگزاری نشست های ماهیانه کارگزاران رسیدن به گفتمان واحد و هماهنگی و هم افزائی در جهت نیل به اهداف صندوق می باشد


نشست ماهیانه منطقه ای کارگزاران استان در سالن اجتماعات امام زادگان یاسر و ناصر از فرزندان امام موسی کاظم (ع) در فضای معنوی باحضور کارگزاران شهرستانهای مشهد ، بینالود ، سرخس ، کلات ، فریمان و چناران برگزار گردید. مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان رضوی گزارشی از عملکرد بیمه ای کارگزاران در حوزه جذب و تمدید سال 97 و مقایسه آن با سال 96 و همچنین گزارش تحلیلی از وضعیت درآمد و هزینه خانوار روستائی استان در سال 96 بر تلاش بیش از پیش کارگزاران و تعامل با مدیران و مسئولین محلی در جهت تحقق پوشش حداکثری جامعه هدف صندوق تاکید کرد.

وی ضمن تاکید بر نقش کلیدی کارگزاران ، بیمه شدگان و کارگزاران را از خانواده بزرگ صندوق دانست که می بایست حداکثر مساعی را در راستای خدمت هرچه بهتر به اعضای این خانواده بزرگ و شرافتمند بکار گیریم. در ادامه  قهوه چیان مطالبی را در حوزه اصول قانون اساسی و لزوم آگاهی از حقوق و آزادی های عمومی بیان نمود.

مدیر کل دفتر مدیر عامل در مطالبی به تشریح مواضع و برنامه های صندوق پرداخت و تاکید کرد همه ما با رسیدن به یک هماهنگی و رویکرد واحد با هم افزائی در مسیر تحقق اهداف و سیاست های صندوق حرکت کنیم و با بیان واقعیت ها و پرهیز از بزرگ نمائی خدمتی شایسته به روستائیان و عشایر و تولید کنندگان ارائه دهیم. در ادامه تعدادی از کارگزاران به بیان نقطه نظرات و مسائل و مشکلات حوزه خود اشاره نمودند و در پایان تعدادی از احکام مستمری بگیران اهدا گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©