ششمین نشست هم اندیشی کارگزاری های استان اصفهان برگزار شد

ششمین نشست هم اندیشی کارگزاری های استان اصفهان برگزار شد

استکی مدیر استان اصفهان در ششمین جلسه هم ا ندیشی کارگزاران استان اصفهان با اشاره به برنامه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای اجرای طرح اشتغال عمومی از آن به عنوان یک تور حمایتی برای اقشار ضعیف جامعه یاد کرد.


ششمین نشست هم اندیشی کارگزاران استان اصفهان در روز چهارشنبه مورخ 25/7/97 در محل دفتر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر برگزار شد.

استکی مدیر استان اصفهان در ششمین نشست هم اندیشی کارگزاران استان اصفهان از طرح اشتغال عمومی که اجرای آن اخیراً در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته است به عنوان یک تور حمایتی برای اقشار ضعیف جامعه یاد کرد و اذعان داشت اجرای این طرح می­تواند در کاهش فقر، پویا شدن افراد جویای کار، ایجاد تحرک و روحیه فعالیت اجتماعی و توانمند سازی جامعه و … موثر باشد.

نقش تبلیغات و اطلاع رسانی و اعتماد سازی در جامعه هدف با ابزارهای مختلف در اختیار، جذب بیمه شده و تمدید موضوع مورد تاکید مدیر استان اصفهان بود که در همین راستا استکی ابراز امیدواری کرد با توجه به امضاء تفاهم نامه اخیر صندوق و معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری به منظور تشکیل ستادهای توسعه بیمه اجتماعی روستائیان در کشور، استان و شهرستان­ها و با همت کارگزاران پر تلاش استان اصفهان و تشکیل منظم ستاد توسعه بیمه اجتماعی روستائیان در شهرستان­ها، زمینه توسعه بیشتر بیمه اجتماعی در استان و به تبع آن بسط عدالت اجتماعی فراهم آید.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,219
  • 4,191,100
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©