برگزاری پنجمین همایش ماهیانه کارگزاران خراسان جنوبی

برگزاری پنجمین همایش ماهیانه کارگزاران خراسان جنوبی

پنجمین همایش ماهیانه کارگزاران استان خراسان جنوبی با حضور قوسی رییس سازمان جهادکشاورزی استان در محل سالن جلسات سازمان جهادکشاورزی برگزار گردید. به گزارش روابط‌ عمومی ، در این همایش ، فرج‌زاده مدیر ...


پنجمین همایش ماهیانه کارگزاران استان خراسان جنوبی با حضور قوسی رییس سازمان جهادکشاورزی استان در محل سالن جلسات سازمان جهادکشاورزی برگزار گردید.

به گزارش روابط‌ عمومی ، در این همایش ، فرج‌زاده مدیر استان خراسان جنوبی گزارشی در خصوص آمار و عملکرد کارگزاران در 6ماهه ابتدای سال 97 و تحلیل تعداد بیمه شدگان و تمدیدشدگان کارگزاریها ارائه نمود و خواستار فعالیت بیشتر کارگزاران در حوزه فعالیت براساس برنامه زمانبندی حضور کارگزاران در روستاها و ابلاغ سهمیه تکلیفی شد .

وی ادامه داد : باتوجه به اینکه بیشتر کارگزاران استان از تشکلهای بخش کشاورزی می باشند تعامل بین صندوق استان و جهادکشاورزی استان بر اساس تفاهم نامه قبلی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و

تعامل و هم افزایی بیشتر جهاد کشاورزی را  با کارگزاران از رییس سازمان خواستار شد.

قوسی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان نیز در جمع کارگزاران استان از فعالیت صندوق استان و کارگزاران تقدیر و تشکر کرد و عنوان کرد روستائیان با بیمه اجتماعی آرامش خاطری را در خانواده خود ایجاد خواهند کرد.

وی همچنین اشاره کرد به تعامل بین دستگاهی که بایستی بر اساس یه برنامه زمانبندی مشخصی کارگزاران با واحدهای ترویجی جهادکشاورزی هماهنگی لازم در خصوص حضور در کلاسهای ترویجی روستایی انجام دهند که شاهد پوشش بیمه ای مطلوب صندوق در سطح استان باشیم.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©