تشکیل ستاد راهبردی شهرستان کهنوج

تشکیل ستاد راهبردی شهرستان کهنوج

عیدی فرماندار کهنوج: بسیج همگانی ادارات درجذب صددرصدی جامعه هدف را از اهم وظایف آنان دانست


ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر شهرستان کهنوج در محل فرمانداری این شهر و با حضور فرماندار ، بخشدار، دهیاران و اعضای شورای اداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، میرجعفری مدیر استان کرمان اهداف ، مأموریت ها و تعهدات صندوق را به شرح مبسوطی ارائه و به تشریح کامل تعداد کارگزاری های شهرستان کهنوج و حوزه تحت پوشش کارگزاری ها و تعداد بیمه شدگان و مستمری بگیران هر کارگزاری اشاره و موضوع سهمیه تکلیفی هر کارگزاری را اعلام نمودند و سپس به معرفی کارگزار جدید پرداخت.

عیدی فرماندار کهنوج در این جلسه ضمن دستور اطلاع رسانی خانه به خانه ،ضریب نفوذ بیمه اجتماعی  را یکی ازشاخصه های ارزیابی دهیاران و بخشداران برشمرد و همچنین بسیج همگانی ادارات به جهت جذب صددرصدی جامعه هدف را از  اهم وظایف دهیاران و بخشداران دانست.

شهرستان کهنوج در 330 کیلومتری مرکز استان با مساحت ۲۱۹۰ کیلومتر مربع در جنوب شرقی استان کرمان واقع شده و دارای ۱ شهر، ۲ بخش و ۵دهستان و 2 موسسه کارگزاری فعال با تحت پوشش قرار دادن 2000 نفر بیمه شده می‌باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©