دیدار نماینده ولی فقیه با کارگزارن خراسان جنوبی

دیدار نماینده ولی فقیه با کارگزارن خراسان جنوبی

عبادی گفت  اعتماد مردم را با راه های گوناگون می توان جلب کرد ولی تاثیر گذارترین راه کسب اعتماد نمونه های عملی می باشد.


به گزارش روابط‌ عمومی، مدیر استان خراسان جنوبی و کارکنان صندوق استان و کارگزاران استان با حجة الاسلام و مسلمین عبادی دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار عنوان کرد: جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان وعشایر افرادی هستند که این قشرازجامعه کمتر با مفاسد برخورد دارد و عواطف و روحیه انسانی درآن ها پر رنگ تر است ودر حال حاضر با توجه به اینکه بسیاری از آسیب های جامعه بشری راتحت تاثیر قرار داده ، نقش روستاییان  و عشایر جایگاه ویژه ای دارد که باید غینمت شمرده شود .

وی افزود  اعتماد مردم را با راه های گوناگون می توان جلب کرد ولی تاثیر گذارترین راه کسب اعتماد نمونه های عملی می باشد.

فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت 13 ساله صندوق و اینکه تاکنون صندوق استان از جمعیت مشمول حدود 41 درصد عضو صندوق می باشند  و تاکنون بیش از 38 هزار بیمه شده در استان تحت پوشش صندوق می باشند که از این تعداد 1322 مستمری بگیر فوتی و 127 نفر مستمر بگیر ازکار افتادگی و تعداد 1705 بیمه شده از مستمری بازنشستگی پیش از موعد برخوردار شده اند. در ادامه 2 تن از مدیران کارگزاری به بیان دیدگاههای خود درجهت جذب جامعه هدف پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,467
  • 3,901,148
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©