ششمین نشست هم اندیشی کارگزاران استان یزد برگزار شد .

ششمین نشست هم اندیشی کارگزاران استان یزد برگزار شد .

ابراهیمی مدیر استان یزد :جهت افزایش جذب و تمدید ، کارگزاران طرح مشوق های بیمه ای را در دستور کار قرار دهند .


به گزارش روابط عمومی،‏ ابراهیمی مدیر صندوق استان درخصوص پیاده سازی طرح اشتغال عمومی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد با توجه به دو طرح در دست اقدام در اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی 1 – طرح کارورزی 2 – طرح مشوق های بیمه ای ، هر کارگزار در جهت افزایش جذب و تمدید می تواند یک یا چند نفر را به عنوان نیروی کمکی معرفی کند که با توجه به اینکه اداره کار حقوق این افراد را به مدت 6 ماه پرداخت می کند فرصت خوبی برای کارگزاران می باشد تا  به کمک این افراد بتوانند در جهت معرفی صندوق گام اساسی بردارند .

وی همچنین با اشاره به اصل 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی فراهم نمودن زمینه بیمه روستاییان و عشایر را از وظایف دولت دانست که اعتبار آن از محل درآمدهای عمومی تامین می گردد .

ابراهیمی در پایان گفت امروز کار اصلی کارگزاری های صندوق بیمه کشاورزان ، روستاییان و عشایر  در سراسر استان انجام امور مشاوره ای و هدایت سرپرست های خانوار به سمت بیمه شدن هست تا جایی که هیچ خانواده ای نباشد که به یک صندوق بیمه ای وصل نباشد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,140
  • 4,129,404
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©