فیروزآبادی نماینده مجلس از کارگزاری های صندوق در میبد و ندوشن بازدید کرد

فیروزآبادی نماینده مجلس از کارگزاری های صندوق در میبد و ندوشن بازدید کرد

زارع مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری استان یزد خواهان توجه دهیاران و شوراها در افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در بین روستائیان در کنار کارهای عمرانی و زیر بنایی شد .


به گزارش روابط عمومی،‏ دهقانی فیروزآبادی نماینده محترم مردم شهرستان های تفت و میبد و نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به همراه زارع مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری استان یزد و  ابراهیمی مدیر صندوق استان از کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر میبد و ندوشن بازدید کردند .

دهقانی فیروزآبادی در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارگزاران محترم خواهان تلاش مضاعف در زمینه گسترش بیمه اجتماعی در بین روستائیان شد .

وی هم چنین در ادامه بازدید خود ، جلسه ای با جمعی از مسئولین بخش و شهرستان، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاها و دهیاران در محل بخشداری ندوشن برگزار شد .

در ابتدای این جلسه ابراهیمی مدیر صندوق استان وظایف و مسولیت های این صندوق و وضعیت آماری این بیمه را تشریح کردند .

زارع مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری استان یزد خواهان توجه دهیاران و شوراها در افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در بین روستائیان در کنار کارهای عمرانی و زیر بنایی شد . وی درادامه بیان نمود درصورتی که برای در آمد افراد و روستائیان فکری نکنیم همه این زیر ساخت ها بدون استفاده خواهد بود.

در این جلسه نیز دهقانی فیروزآبادی از کلیه دهیاران و شوراها درخواست نمودند موضوع بیمه اجتماعی جدی گرفته شده و سعی و تلاش در جهت گسترش این بیمه باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 600
  • 3,888,855
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©