با اعطای حکم بازنشستگی در روستای نوجه‌ده نمین اجرای برنامه مشترک فرمانداری نمین، سازمان جهاد کشاورزی و صندوق اردبیل کلید خورد

با اعطای حکم بازنشستگی در روستای نوجه‌ده نمین اجرای برنامه مشترک فرمانداری نمین، سازمان جهاد کشاورزی و صندوق اردبیل کلید خورد

عاطف ناصری فرماندار نمین گفت: ارتقای رفاه اجتماعی روستائیان مورد توجه جدی دولت می‌باشد و همه ما وظیفه داریم برای پویایی کانون‌های تولید از هیچ تلاشی دریغ ننماییم.


با اعطای ده حکم بازنشستگی، از کارافتادگی و بازماندگان در روستای نوجه‌ده نمین، اجرای برنامه مشترک فرمانداری نمین، سازمان جهاد کشاورزی استان و صندوق با هدف تعمیم و گسترش بیمه اجتماعی در شهرستان نمین کلید خورد.

مدیر استان اردبیل در این مراسم با بیان اینکه، صندوق با هدف گسترش ارائه خدمات بیمه اجتماعی، برنامه اصلی خود را در سال 97 «هر خانوار، حداقل یک نفر بیمه شده» قرا داده است، افزود: بمنظور ایجاد چتر حمایتی برای افراد و خانواده‌های فاقد پوشش بیمه‌ای در شهرستان نمین، اجرای برنامه مشترک فرمانداری نمین، سازمان جهاد کشاورزی استان و صندوق با برگزاری این مراسم کلید خورد.

رضا عبداللهی با بیان اینکه رسیدن به پوشش حداکثری مستلزم مشارکت مردم در جامعه هدف می‌باشد، ادامه داد: توسعه بیمه اجتماعی از برنامه‌های راهبردی دولت تدبیر و امید است و  دو برابر حق بیمه را دولت به عنوان کارفرما پرداخت می‌نماید.

وی ضمن تقدیر از مسولان شهرستان نمین افزود: تعامل و همکاری مسولان، بخصوص امام جمعه و فرماندار شهرستان در راستای تحقق برنامه‌های صندوق در این شهرستان ستودنی است و بنده اعتقاد دارم در آینده نزدیک پوشش حداکثری را در این شهرستان شاهد خواهیم بود.

فرماندار نمین نیز در این مراسم با اعلام آمادگی کامل فرمانداری برای حمایت از برنامه‌های صندوق در این شهرستان ادامه داد: دولت تدبیر و امید در راستای پیشرفت و آبادانی روستاها اقدامات چشمگیری انجام داده است که توسعه بیمه اجتماعی در روستاها یکی از این اقدامات می‌باشد.

عاطف ناصری با اشاره به اینکه برای گسترش ضریب نفوذ بیمه در روستاهای شهرستان، هماهنگی و  برنامه‌ریزی‌های لازم بین فرمانداری و  صندوق صورت گرفته است، افزود:  ارتقای رفاه اجتماعی روستائیان مورد توجه جدی دولت می‌باشد و همه ما وظیفه داریم برای پویایی کانون‌های تولید از هیچ تلاشی دریغ ننماییم.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری شاهد برگزاری سومین مراسم اعطای حکم بازنشستگی در روستاهای شهرستان هستیم، اضافه کرد: صندوق بیمه روستائیان برای تحقق برنامه‌های خود در شهرستان بسیار جدی و مصمم است و ما نیز با تلاشس مضاعف برای تحت پوشش قرار دادن همه جامعه هدف از برنامه‌های صندوق حمایت خواهیم کرد.  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©