برگزاری نشست ماهیانه کارگزاران استان زنجان

برگزاری نشست ماهیانه کارگزاران استان زنجان

نشست ماهیانه کارگزاران استان زنجان با حضور کلیه کارگزاران استان درسالن جلسات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار گردید.


مدیر استان زنجان هدف از برگزاری نشست های ماهیانه کارگزاریها را ارتقای دانش و اطلاعات کارگزاران در خصوص موارد مختلف بیمه ای،تعاملات سازنده وتبادل اطلاعات و تجربیات مفید بین کارگزاران در جهت هم افزایی وارائه خدمت رسانی مطلوب به بیمه شدگان و جامعه هدف عنوان نمود. .

وی ضمن ارائه آخرین آمارو عملکرد استان در موارد مختلف خواستار اهتمام بیشتر و تلاش مضاعف کارگزاران استان در راستای عمل به سهمیه تکلیفی در خصوص جذب بیمه شدگان جدید و تمدید شد، حضور پررنگتر در روستاها و ارتباط رودررو با روستائیان و اهداء احکام مستمری در حضور مسئولان محلی به بیمه شدگان با توجه به قرارداشتن در شش ماهه دوم سال که فرصت مناسبی جهت اجرای موارد یاد شده با توجه به فراغت روستائیان از کارهای کشاورزی می باشد که لازم است در این راستا با شناسایی خانوارهای روستایی فاقد پوشش بیمه ای سعی داشته باشیم از هر خانواده حداقل سرپرست خانوار را به عضویت در صندوق تشویق نماییم.در این جلسه منشور حقوق شهروندی در امور اداری و رعایت موارد آن در نظام اداری کشور و برخورد با ارباب رجوع و بیمه شدگان تشریح و ضمن توضیح مواردی از اصول قانون اساسی و قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی و مصوبات اجلاس سراسری مدیران صندوق آخرین مطالب و آموزش های مربوط  به استفاده از سامانه سبا تشریح و به سوالات مختلف کارگزاران در موارد مختلف پاسخ داده شد. همچنین هرکدام از کارگزاران نیزبا ارائه گزارش عملکرد فعالیت بهبیان تجربیات و اقدامات خود پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©