برگزاری پنجمین همایش سراسری کارگزاران استان همدان

برگزاری پنجمین همایش سراسری کارگزاران استان همدان

نوربخش معاون فرماندار شهرستان رزن برگزاری همایش کارگزاران صندوق بیمه روستائیان و عشایر در شهرستان ها را قدمی در جهت اعتماد سازی دانست و گفت هر چه میزان ارتباط مسئولین و مردم بیشتر باشد به نتایج بهتری خواهیم رسید.


همایش کارگزاران استان درسالن فرمانداری شهرستان رزن و با حضور معاونین فرمانداری شهرستان رزن و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

سماواتی مدیر استان ضمن تشکر از تمامی حاضرین ، هدف از برگزاری این گونه جلسات در شهرستان ها را اطلاع رسانی از خدمات صندوق، ایجاد اعتماد مسئولین شهرستان و همچنین دیدارمستقیم با مردم و ایجاد همدلی دانسته و بیان کرد با دستور مدیرعامل صندوق این جلسات هر ماهه برگزار می گردد.

وی سطوح بیمه در کشور را بیان و اعلام کرد صندوق بیمه روستائیان و عشایر از صندوق های جوان کشور و در سطح بیمه های اجتماعی قرار می گیرد و دولت دو سوم حق بیمه افراد را در این صندوق پرداخت می کند که این موارد را بایستی مردم اطلاع داشته باشند.

وی افزایش حقوق مستمری بگیران به میزان 10درصد و پرداخت مابه التفاوت از ابتدای سال در مهر ماه را بیان و گفت به زودی سبد کالایی به تمامی مستمری بگیران صندوق تقدیم می شود.

سماواتی مسئولیت کارگزاران در توسعه بیمه را بسیار مهم و ضروری دانسته و اعلام کرد تطبیق کارگزاران استان همدان به اتمام رسیده است.

نوربخش معاون فرماندار شهرستان رزن برگزاری همایش کارگزاران صندوق بیمه روستائیان و عشایر در شهرستان ها را قدمی در جهت اعتماد سازی دانست و گفت هر چه میزان ارتباط مسئولین و مردم بیشتر باشد به نتایج بهتری خواهیم رسید. ایشان استفاده از کارگزاران بومی و مردمی را از دلایل موثر در ایجاد اعتماد و اطلاع رسانی دانسته و بر عزم جدی مسئولان شهرستان در خصوص رشد و توسعه بیمه تاکید کرد.

صادقی کارگزاری 79059 نماینده کارگزاران شهرستان گزارشی از اقدامات کارگزاران در خصوص اطلاع رسانی در روستاهای شهرستان بیان کرد و از تمامی دستگاهای اجرایی درخواست کرد

موضوع اطلاع رسانی به جامعه هدف همکاری لازم راداشته باشند تا بتوانیم خدمات ارزشمند این صندوق را بهتر ارائه نمایم.

در ادامه : کارگزاران و مدیران دستگاهای اجرایی این شهرستان به بیان دیدگاهای خود در مورد  صندوق بیمه اجتماعی  کشاورزان ، روستائیان وعشایر پرداخت و اشاره داشت همکاری لازم را با کارگزاران این صندوق انجام می دهیم تا افراد بیشتری بتوانند  از این خدمات ارزشمند استفاده کنند.

در پایان به 5  نفر از بیمه شدگان احکام مستمری تقدیم شد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©