محمدی معاون فرماندار دهگلان بهترین تبلیغ عملکرد مناسب و خوب است

محمدی معاون فرماندار دهگلان بهترین تبلیغ عملکرد مناسب و خوب است

مقرر گردید سهمیه تکلیفی هر روستااز سوی فرمانداری به بخشداران و دهیاران روستاها ابلاغ شود


به گزارش روابط‌ عمومی، اولین جلسه ستاد راهبردی صندوق در شهرستان دهگلان برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمدی معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی فرماندار ضمن خیر مقدم به حاضرین ، دستور کار جلسه را در راستای ابلاغ استاندار استان کردستان در خصوص فرهنگ سازی ، تشویق ، ترغیب و جذب حداکثری جامعه هدف عنوان و جایگاه شهرستان را در حوزه جذب، ضعیف ارزیابی نمود .

وی در ادامه مقصود از تشکیل این ستاد در شهرستان را استفاده از ظرفیت سایر ادارات دولتی ، بحث و تبادل نظر ، همفکری و مشورت در خصوص اقدامات موثر جهت برخورداری حداکثری مخاطبین از این خدمات ارزشمند نظام و دولت در جهت فقر زدایی ، توسعه روستایی وکاهش نابرابری های اجتماعی عنوان و اظهار امیداری کرد با کمک بخشداران و سایر ادارات بتوانیم گام های بهتری در این راستا برداریم و میتوان بهترین تبلیغ را عملکرد مناسب و خوب دانست.

در ادامه احمد پور مدیر استان گزارشی از عملکرد کارگزاران این شهرستان ارائه و خواستار همکاری و تعامل همه ادارات دولتی جهت جذب حداکثری در این شهرستان شد . همچنین وی به ابلاغ استاندار به فرماندارن اشاره و اظهار داشت هر سه ماه یکبار جلسات شهرستانی به ریاست فرماندار برگزار گردد .

مدیر استان در ادامه توضیحات کاملی در خصوص مزایای طرح ، تاریخچه شکل گیری صندوق و مبانی قانونی آن برای حضار بیان و خواستار استفاده از ظرفیت کلیه ادارات سطح شهرستان جهت فرهنگ سازی و ترغیب مخاطبان شد . 

در پایان نیز مقرر گردید سهمیه تکلیفی هر روستا طی نامه ای از سوی فرمانداری به بخشداران و دهیاران روستاها ابلاغ گردد و همچنین جلسات توجیهی وآموزشی با نمایندگان ادارات جهاد کشاورزی ، شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش جهت توجیه مخاطبان در آینده ای نزدیک برگزار گردد . 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,351
  • 3,874,652
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©